Sapnai prasidedantys V

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Valgis
Jeigu sapne regite maistą, - atsargiau elkitės su dokumentais, dėl kurių gali nukentėti biznio operacijos. Sapne gaminti kokį nors..
Valgomieji ledai
Jei sapnuojate valgomuosius ledus, vadinas, jus grauš sąžinė. ..
Valgymas
Valgydinti ką nors - gausi džiaugsmingą žinią; valgyti gerus valgius - nepritirsi nepritekliaus; blogus - liga, matyti valgančius -..
Valkata
Sapne regėti valkatas reiškia blogą draugų įtaką. Jeigu sapnuojate, kad ką nors duodate valkatai - jūsų dosnumas bus įvertintas...
Valkata
Nemalonumai. ..
Valkata
Sapnuoti, kad esate valkata, reiškia tingumą ir iniciatyvos trūkumą. Jei toks būsite ir toliau, tapsite nuobodus ir jūsų pažįstami ras..
Valkirijos
Sapnuoti valkirijas reiškia, kad susipažinsite su dora ir drąsia moterimi. ..
Valktis
Jei sapnuojate suknelę su valkčiu (šleifu), reiškia, kad turėsite daug savo idėjos šalininkų. ..
Valsas
Jaunai moteriai šokti valsą su mylimuoju - daug gerbėjų, tačiau nė vienas rimtai nesieks jos rankos. Šokti anglų valsą su uniformuotu..
Valsas
Sapnuoti, kad šokate valsą, reiškia, kad meilė jums suteiks didelį džiaugsmą. ..
Valstietis valstietė
Sapnuoti valstietį ar valstietę reiškia darbštumą ir veiklumą. Jei sapnuojate turtingą valstietį, reiškia pasiturimą gyvenimą...
Valtis
Apskritai sapnuoti valtį reiškia neskubrumą ir kliaudas. Sapnuoti apverstą valtį reiškia, kad jūsų laukia dideli nemalonumai. Sapnuoti..
Valtis
Valtį, vandeniu plaukiančią sapnuoti - turėsite pelną. Matyti sapne valtį arba joje sėdėti reiškia gerus santykius su bendradarbiais ir..
Valymas (šlavimas)
Sapnuoti ką nors valantis, šluojantis reiškia didelę laimę. ..
Valyti dėmes
Sapnuoti, kad valote dėmes, reiškia: jei norite sėkmės, reikia, kad nuoširdžiai išpažintumėte kaltę asmeniui, kuriam esate..
Vampyras
Sapnuoti vampyrą yra niūri pranašystė: jus supa išnaudotojai ir palūkininkai, kurie griauna jūsų gyvenimą ir grobsto jūsų turtą. ..
Vamzdis
Sapne matyti vamzdžius reiškia, kad po ilgos kelionės ateis ramybė ir taika. Sapnuoti kanalizacijos, dujų ar kitus vamzdžius - pagarba...
Vanagas
Sapnuoti vanagą - liga, nelaimė. Jei vanagas kerta jums į galvą - gresia mirtis. Nušauti vanagą - nuskriausite silpnesnįjį ir dėl to..
Vanagas
Sapnuoti vanagą reiškia, kad tarp jūsų draugų yra toks, kuris gyvena iš vagysčių. Venkite jo. ..
Vandentiekis
Sapnuoti vandentiekį reiškia sėkmę verslo reikaluose, bet nesėkmes meilėje. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai