Sapnai prasidedantys V

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Vandenynas
Sapnuoti vandenyną reiškia, kad jums bus pasiūlytas didelis biznis, kur jums reikės įveikti didelius sunkumus. Bet siūloma jo imtis...
vanduo Vanduo
Sapnuoti vandenį apskritai reiškia gausą, derlingumą ir turtų didinimą. Skaidrus vanduo visada reiškia laimę ir gerą sveikatą. Semti..
Vanduo
Palieti jį - klaida; verdąs - esi smarkus; prigerti jame - patirsi didelę priespaudą; maudytis - apsiginsi nuo priekaištų, bristi per..
VANDUO Vanduo
Matyti sapne jūrą ir švarų vandenį reiškia, jog tikitės sulaukti kažko viliojančio, kas gali jus iš-garsinti. Labai skaidrus vanduo..
Vapsva
Vapsva yra baimę keliančių priešų simbolis. Jei sapnuojate, kad jums įgėlė vapsva, reiškia, kad prieš jus veikia ir neduoda ramybės..
Vapsva
Sapnuoti vapsvas - blogas ženklas - priešai žiauriai jus nubaus ir apjuodina sapnuoti vapsvų lizdą - nemaloni žinia jeigu sapne vapsvos..
Vapsvos
Regėti - nemaloni žinia; vaikyti - netikėtas išsiskyrimas; vapsvos įgėlimas - nusivylimas. ..
Vargas
Jeigu sapne jus ištiko vargas ir dingo jėgos, vadinasi, artinasi kažkokia katastrofa. Kitų vargai - nesėkmės. ..
Vargonai
Regėti juos - džiaugsmas; girdėti žaidžiant - krikštynos arba vestuvės. ..
Vargonai
Sapnuoti vargonus bažnyčioje - šeimos iširimas ir kiti liūdni įvykiai. Sapne girdėti iškilmingą vargonų muziką - ilgas išsiskyrimas..
Vargonai
Sapnuoti vargonus reiškia, kad jūsų patarėju taps vienuolis. ..
Vargonininkas
Jeigu sapne matote vargonininką, vadinasi, dėl aplaidaus elgesio draugas kels jums nemažai rūpesčių. Sapne linksmai šnekučiuotis su..
VargŠas
Sapnuoti vargšą - užuomina apie kažkokius nemalonius reikalus. Sapne elgetai išmaldą duoti - paguoda. Jeigu sapnuojate, kad patys..
Variokai
Mažas uždarbis. ..
Varis
Sapnuoti varį reiškia neįgyvendinamus sumanymus ir viltis. Jei nepakeisite savo gyvenimo būdo, turtingesniu netapsite. ..
Varis
Jeigu sapnuojate varį, vadinasi, tobulinsite profesinę veiklą, kilsite karjeros laiptais, bet paslapčia baiminsitės likimo permainų ir..
VarlĖ
Regėti varles reiškia, kad greitai baigsis džiaugsmas ir nedidelės pajamos. Jeigu moteris sapnuoja didelę varlę, vadinasi, jos laukia..
Varlė
Varlė yra nemokšiškumo, apkalbų, plepumo ir netaktiškumo simbolis: vaikščiojate visiems pasakodamas apie savo reikalus ir nepastebite,..
Varlė
Varlė yra nemokšiškumo, apkalbų, plepumo ir netaktiškumo simbolis: vaikščiojate visiems pasakodamas apie savo reikalus ir nepastebite,..
Varlės
Regėti jas - pasisekimas; mušti - kenki sau pats; valgyti - pasieksi aukštą būvį; girdėti jų kurkimą - geros žinios. ..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai