Sapnininko paieškos rezultatai

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT
Susiderėti
Sapnuoti, kad su kuo nors dėl ko nors susitarėte, reiškia: niekada nepasieksite susitarimo dėl verslo, kurio imatės. ..
SusidŪrimas
Sapne matyti susidūrimą reiškia nelaimingą atsitikimą, nusivylimą ir nesėkmes. Jeigu mergina regi šį sapną, vadinasi, jai bus sunku išsirinkti jaunikį. ..
Susierzinti
Sapne jausti, kad esate susierzinę reiškia, jog jūsų laukia pavojai. Po šio sapno patariama ilgiau pamiegoti ir labai anksti nesikelti. Šis sapnas gali reikšti, kad turite daug priešų, kurie veikia prieš jus. Sapne matyti susierzinusį vaiką reiškia blogas permainas, nerimą. Sapnuoti, kad susierzinę..
Susipešti
Sapnuoti, kad kam nors raunate plaukus, reiškia rietenas ir nesupratimą šeimoje, o tai yra didelio skausmo priežastis. ..
Susiremti
Sapnuoti, kad susirėmėte su kokiu nors asmeniu, reiškia, kad atsidursite labai pavojingoje padėtyje, bet ją be didelio vargo įveiksite. ..
Susirinkimas
Sapnuoti susirinkimą - aktyvumas komerciniuose reikaluose ir sėkmė. Nemalonus susirinkimas, kuriame nėra santarvės, reiškia nusivylimą. Moterų susirinkimas - pavydas, vyrų - barniai. Jeigu sapne esate susirinkime, vadinasi, jūsų reikalai plaukia lygia vaga. Jeigu sapnuojate, kad esate mokyklos susirinkime,..
Susitaikyti
Jei sapnuojate, kad susitaikėte su tuo, su kuriuo esate susikivirčijęs, reiškia, kad netrukus turėsite galimybę pademonstruoti savo kilnumą ir savo gerą širdį. ..
Susitikti
Susitikimą sapnuoti - malonūs pašnekovai. Susitikti su draugu - netikėtumas. Su priešu - nemalonumai. ..
Susituokimas
Susituokti su našliu arba našle - didelis palikimas. ..
Susižadėjimas
Su davatka susižadėti - saugokis nelaimingos santuokos. ..
Susižeidimas
Susižeisti - netikėtas malonus susitikimas. ..

Paskutinės paieškos sapnininke

Paskutiniai komentarai sapnininke

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai