Sapnuoti DURYS

SMS sapnininkas
Sužinok sapnų reikšmes telefonu:
Siųsk SMS numeriu
1656 sapnavau DURYS
ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT / 0.29Eur
Jeigu sapnuojate, kad įeinate pro duris, vadinasi, veltui bandysite išvengti ilgaliežuvių ir bloga linkinčių žmonių. Vienintelės gera lemiančios durys. Pro kurias jūs sapne įeinate, tai vaikystės namo durys - jos ateityje Žada laimę ir džiaugsmingą bendravimą su giminėmis matyti prasiveriant duris ir įeinant nepageidaujamus asmenis, jausti dėl to baimę - įspėjimas, kad būtumėte atsargus, įsileisdamas svetimus žmones, kad sandariai uždarytumėte duris. Vyrui sapne matyti duris gali reikšti moterį, kurios jis geidžia. Uždarytos durys reiškia, jog pastangos užvaldyti moterį bus bergždžios. Matyti plačiai atidarant duris - yra galimybė įgyvendinti savo troškimus. Jeigu kiti įeina ir išeina pro duris - galimi sunkumai darbe. Kaimo žmonėms ir politiniams veikėjams šis sapnas - bloga lemiantis. Jeigu jūs sapne naktį per lietų žiūrite į duris, laukia neatleistini poelgiai ir lengvabūdiški susitikimai. Belsti į duris - būsite nelaukiamas svečias. Girdėti durų girgždesį - nemalonus vizitas. Užrakintos durys reiškia nedraugiškus, nemalonius žmones. Juodas duris sapnuoti - ateis į pagalbą žmogus, iš kurio to nesitikėjote. Sulūžusios durys - pavojus draugams.

Pakomentuok sapno reikšmę

Vardas (privaloma)

El.paštas (neprivaloma)

Sapno reikšmės "DURYS" komentarai

  1. Violeta 2016-11-09 17:21:10

    Perku naujas duris

  2. Eglė 2016-11-02 20:45:04

    Sveiki jau ketvirta kartą sapnuoju, kad atsidaro lauko duris ir už jų stovi žmogus. Ka tai gali reigšti?

  3. Marina 2016-07-01 20:21:31

    Laba diena jau antra karta sapnuoju kad pasmane kas kas lauziasi ir niekaip negaliu rast ka tai geletu reiskt gal galet patart ka tai geletu reikst ?

Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai