Sapnuoti GAISRAS

SMS sapnininkas
Sužinok sapnų reikšmes telefonu:
Siųsk SMS numeriu
1656 sapnavau GAISRAS
ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT / 0.29Eur
GAISRAS Sapne regėti didelį gaisrą, kuris baigiasi laimingai, be žmonių aukų, reiškia geras permainas ateityje. Sapne regėti degančius namus turtingiems - geras pelnas, o neturtingiems - tvirtumas. Sapnuoti, kad dega prieangis, šeimininkėms - nelaimingas nuotykis, kitiems - išgąstis. Jeigu sapne dega baldai ir lova su patalyne -laukite didelių nuostolių ir netikėto pavojaus. Sapne matyti degančius langus reiškia greitą, netikėtą mirtį. Jeigu sapnuojate, kad dega linai, javai ar pan. -laukia nelaimingas gyvenimas. Deganti parduotuvė - bankroto ženklas. Degantį žmogų sapnuoti - saugokitės ligos. Sapne degti pačiam reiškia, kad patirsite didelę nelaimę. Užgesintą gaisrą sapnuoti - ilgo gyvenimo ženklas.

Pakomentuok sapno reikšmę

Vardas (privaloma)

El.paštas (neprivaloma)

Sapno reikšmės "GAISRAS" komentarai

 1. Zana 2017-02-17 10:50:12

  Sapnavau, kad drauge netycia su siukslem uzdege prie mano tevo namo, gabaleli pievos nuo kurios rusent pradejo seno namo pamatu lentos. Kai pastebejau kad smarkiau pradejo degt, uzejau is tevo pasiimt kibiro ir gesinau. Bet ten kartu ir elektros laidai metesi. Piliau vandeni ant tu laidu ir bijojau kad nebutu dar blogiau. Bet kiek gesinu vistiek rusena.
  ka tai galetu reiksti?.

 2. Juan 2015-11-30 00:41:36

  Hhis i should have thhgout of that!

 3. Nesakysiu 2015-05-09 11:04:55

  As sapnavau kad dedo mano namas, o as begau pasiimti savo skrynele

Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai