Sapnuoti Vestuvės

SMS sapnininkas
Sužinok sapnų reikšmes telefonu:
Siųsk SMS numeriu
1656 sapnavau VESTUVES
ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT / 0.29Eur
Vestuvės Būti jose - nevedusiems arti vedybos ar tiesiog surasit gerą išeitį iš keblios padėties;

vedusiems - dažniausiai šeimos pagausėjimas nusimato - vaikai;

šokti jose - pasisaugok iš kitos lyties apkalbų. Sapne vestuvėse regėti daug žmonių - išgąstis. Regėti linksmas vestuves, bet jose nedalyvauti, reiškia gėdą ir sumišimą. Sapne regėti vestuvininkus prie altoriaus reiškia blogas naujienas arba barnius su artimais žmonėmis. Sapnuoti savo vaikų vestuves - geras ženklas -būsite visų gerbiami ir mylimi. Pačiam vestuves kelti - prarasite draugą. Vestuvių muziką girdėti - turėsite išlaidų ar neišvengsite liūdesio. Jeigu mergina sapne priėmė pasiūlymą tuoktis, vadinasi, ji paklausys kitų nuomonės, o pažadai jos neapvils. Jeigu mergina sapnuoja, kad jos vedyboms nepritaria tėvai - sužadėtuvės neįvyks. Jeigu ji sapne mato, kad jos mylimasis veda kitą, - nerimas ir baimė. Jeigu mergina sapnuoja slaptas vedybas, vadinasi ji sužinos apie mylimojo neigiamus charakterio bruožus, galbūt net su juo išsiskirs. Jeigu moteris regi kažkieno vestuves, kuriose žmonės apsivilkę gedulo drabužiais, vadinasi ji nulius dėl nelaimingo savo draugės arba giminaitės likimo. Jeigu jauna moteris regi savo vestuves ir ką nors, apsivilkusį gedulo drabužiais, - jos šeimyninis gyvenimas nebus laimingas. Jeigu sapnuojate savo draugės vestuves, - maloni kelionė gali neįvykti dėl nemalonių siurprizų. Vesti sapne paleistuvę - neturėsite vaikų. Nevedusiam sapnuoti, kad jis jau vedęs - blogas ženklas. Sapne vesti savo žmoną ar tekėti už savo vyro - liga ir liūdesys.

Pakomentuok sapno reikšmę

Vardas (privaloma)

El.paštas (neprivaloma)

Sapno reikšmės "Vestuvės" komentarai

  1. Lijana 2015-02-10 08:52:14

    As sapnavau kad susituokiau su dede

  2. Silvija 2014-10-20 10:51:18

    Sapnavau savo sesers vestuves, pacia paskutinia minute suzynojau, kad as su savo vyru esame pirsliai. Puoleme ruostis, buvo daug zmoniu, skambejo muzika, rikosi kiti sveciai. Zmoniu nemaciau, bet zinau, kad taip buvo. As interete ieskojau informacijos apie vestuviu zaidimus ir pan, nu ka pirsliai daro. Ka tai galetu reiksti?

Paskutiniai komentarai sapnininke

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai