Sapnuoti DOVANA

SMS sapnininkas
Sužinok sapnų reikšmes telefonu:
Siųsk SMS numeriu
1656 sapnavau DOVANA
ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT / 0.29Eur
Jeigu sapnuojate, kad gavote dovanų, tai greitu laiku būsite linksmas ir laimingas. Jeigu mergina sapnuoja, kad gauna puikią dovaną, tai ateityje jos laukia vedybos su pasiturinčiu ir artimu jos sielai žmogumi. Sapne regėti dovaną veikliems žmonėms reiškia sėkmingas finansines operacijas. Dovanas gauti iŠ vyro - išgirsite gerą patarimą. Dovana iš moters - prielankumo ženklas. Iš vaikino gauti dovaną - laukite nemalonumų. Iš merginos - jūsų laukia gyvenimo smūgiai ir kančios. Sapne regėti, kad gaunate dovanų gimimo dienos proga, reiškia sėkmę. Matyti, kaip kiti gauna dovanas ar jas dovanoja, - pavydas. Jeigu sapnuojate, kad kažkam siunčiate dovanas, vadinasi, nepasinaudosite palankiomis aplinkybėmis. Galbūt jūs gausite pastabą iš viršininko, kuri jus nuliūdins.

Pakomentuok sapno reikšmę

Vardas (privaloma)

El.paštas (neprivaloma)

Sapno reikšmės "DOVANA" komentarai

  1. Kristina 2015-07-17 12:27:52

    As irgi sapnavau, kad renku mamai dovana bet niekaip neisrinku, taciau mano mama nesenai mirusi. Ka tai gali reiksti?

  2. Indre 2015-04-08 15:07:47

    Sapnavau kad renku mamai dovaną, bet taip ir neišrenku nerandu nieko tinkamo. Nesuprantu ką reiškia nerandu tokios reikšmės... Gal galit padėti?

Paskutiniai komentarai sapnininke

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai