Sapnai prasidedantys M

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Muzika
Sapnuoti, kad girdite švelnią muziką, reiškia santarvę ir pasitenkinimą. Jei muzika nedarni ir kurtinanti, tai blogas ženklas. Apskritai..
Muzikantai
Muzikantus sapnuoti - džiaugsmai greitai baigsis. Grojantis muzikantas - tarp įsimylėjėlių ar sutuoktinių vyrauja palaima. Su muzikantais..
Muzikos instrumentai
Sapnuoti muzikos instrumentus - seniai laukti malonumai. Jeigu mergina sapnuoja muzikos instrumentus, vadinasi, ji gali padaryti gyvenimą..
MUŠTI MuŠti
Muštis sapne vedusiam žmogui - ramybės ir meilės ženklas. Vyrui su žmona ar mylimiesiems muštis - geros permainos. Sapne mušti vaiką..
MuŠtynĖs
Muštynėse pačiam dalyvauti - įvairūs nesutarimai, gali būti byla. Dvikovoje muštis - barniai su sutuoktiniu arba draugų pagarba..
Mušimas
Gauti mušti - gerovė; mušti kitą - būti teisiam; regėti mušamą ar primuštą - gedulas. ..
Mušis
Sapnuoti mūšio lauką reiškia ligą. Sapnuoti, kad kovojate su gyvatėmis, reiškia, kad jūs tikrai laimėsite, sapnuoti, kad kovojate su..
Mušti, kulti
Sapnuoti, kad mušate kokį nors brangų šeimos narį, reiškia laimę ir pasitenkinimą. Belsti į duris reiškia įspėjimą. Save mušti..
Muštynės
Regėti jas - nusivilti meilėj; muštis - turėti priešų. ..
muštynės Muštynės
Sapnuoti, kad. Sukėlėte muštynes, reiškia sunkų ir sunkumų kupiną laikotarpį, kurį suprasite susidūręs su filosofija. ..
Mylimasis, mylimoji
Sapnuoti, kad esate mylimasis, reiškia, kad pamilsite dorą moterį, kuri taps jūsų laime. ..
Mylėti
Mylėti sapne jauną merginą - džiaugsmas, nugalėsite visus sunkumus. Mylėti seną moterį - liūdesys. Save mylėti - patenkinsite geismus..
Mylėtis Mylėtis
Sapne mylėtis su jauna mergina - džiaugsmas;mylėtis su mylimu žmogumi - saugokis priešų ir jų piktų kėslų, gali susirgti. ..
MŪras
Mūrą sapnuoti - gera ateitis. Jei mūrijate sieną, vadinasi daugiau dėmesio reikia skirti darbui. Griūvantis mūras - skyrybos, pinigų..
MŪrininkas
Sapnuoti mūrininką - nusivylimas. Mūrininką, mūrijantį krosnį, sapnuoti - gausite gerą darbą. Mūrijantį namą - įgysite turtą...
MŪŠis
Jeigu sapnuojate, kad kovojate mūšyje, vadinasi, pamilsite ištekėjusią moterį (vedusį vyrą). Dėl komercinių reikalų gali nukentėti..
Mūras
Lipti per jį - kliūčių įveikimas; neperlipti per jį - nepasieksi savo tikslo; nugriauti - gausi mylimą asmenį; regėti griūvantį -..
Mūrininkas
Jei sapnuojate, kad tapote mūrininku arba kad matote mūrininkus, reiškia, kad jūs statote savo ateities pastatą. ..
Mūrininkas
Mūrininką matyti - saugokis tinginiavimo; mūrininką matyti mūrijant krosnį - susirasti gerą ir naudingą darbą; mūrininką matyti..
Mūšis
Regėti jį - turėti priešų; dalyvauti jame - mylimoji apvils. ..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai