Sapnai prasidedantys G

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Gulėjimas
Gulėti ore - tolimas kelias; palapinėj - gera ateitis; vežėčiose - geri prekybiniai santykiai; bažnyčioj - būsi apšmeižtas; gulėti su..
Guma
Sapne regėti gaminius iš gumos reiškia, kad būsite labai uždari bendraudami su savo draugais, ir dėl to galite sukelti nepasitikėjimą...
Gumbas
Pačiam turėti gumbą - nemalonumai arba nemaloni pažintis. Matyti gumbą kito kaktoje - kerštas arba vaikystės prisiminimai. ..
Gumbas
Jei sapnuojate, kad turite gumbą, reiškia, kad jūsų vyras arba žmona bus irzlus ir nesukalbamas asmuo. ..
Gundyti
Gundyti sapne - nekalti žaidimai gyvenime. Būti gundomam - laiko gaišinimas, o kartais ir turto praradimas. ..
Guosti
Sapne būti guodžiamam - neužsitarnautas turtas ir garbė. Pačiam ką nors guosti - būsite laimingi. ..
GuvernantĖ
Guvernantę sapnuoti ar jos auklėjamam būti -laimė. Guvernantę sapnuoti jaunai moteriai - nėštumas, o kitiems - teks dalyvauti..
Gydyti
Jei sapnuojate, kad ką nors gydote, reiškia, kad jūsų paslaugos bus dosniai atlygintos. ..
Gydytojas
Susapnuotos ligos, ligoninės, gydytojai - gali reikšti jog jus neraminanti problema yra psichologinė; gydytojas išrašantis receptą -..
Gydytojas
Sapnuoti šeimos gydytoją - gausite gerą patarimą. Sapnuoti dalykinį susitikimą su gydytoju - rūpesčiai ir pavojai sapnuoti, kad gatvėje..
Gylys
Gylį sapnuoti - galite gauti nedidelį pelną. Jeigu sapne gylys kandžiojasi - kažkas jus apgaudinėja. Pagauti sapne gylį - yra galimybė..
Gynėjas
Sapnuoti, kad turite gynėją, reiškia, kad tas, kas jumis rūpinasi, yra pasirengęs jums padėti būtinu atveju. ..
Gyslos
Gyslas sapnuoti - dideli nemalonumai, sunkus darbas. ..
Gyslos
Regėti jas - didelis nemalonumas. ..
GYVATĖ GyvatĖ
Sapnuoti gyvates - perspėjimas apie gresiančias blogybes. Matyti prieš save grėsmingą gyvatę, bet praeiti jos nepaliestam, reiškia, jog..
Gyvatė
Regėti ją - turi blogų įgaliotinių; jos įkirtimas - bėda; gaudyti ją - rasi išėjimą iš sunkumos. ..
gyvatė Gyvatė
Gyvatės reiškia išdavystes, apgavystes, ligas ir suktybes, kurių reikia saugotis. Sapnuoti spirale susisukusią gyvatę reiškia pavojų,..
Gyvatė (angis)
Sapne matyti gyvatę angį reiškia neištikimus, apsimetėlius draugus. Jei angis jums įkando, reiškia kančias ir skolas, kurios netrukus..
Gyventi
Sapnuoti, kad gyvenate kartu su turtingais asmenimis, yra pelno ir gerovės ženklas. Gyventi kartu su vagimis reiškia, kad patiriate gėdą..
Gyventojas
Jeigu moteris sapnuoja, kad jos name yra gyventojų, - telaukia nelaimingo atsitikimo. Jeigu sapne vienas gyventojas išvyksta neapsimokėjęs,..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai