Sapnai prasidedantys G

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Gyvsidabris
Nepastovus gyvenimas. ..
Gyvsidabris
Sapne regėti gyvsidabrį - blogos permainos gyvenime. Jeigu moteris sapnuoja, kad ji apsinuodijo gyvsidabriu, vadinasi, ją paliks vyras. ..
Gyvuliai
Gyvulius sapnuoti - naudingas ir pelningas darbas. Liesus gyvulius sapnuoti - prarasite brangenybes, o jeigu gyvuliai riebūs - bus geri metai...
Gyvuliai
Glostyti juos - abejotinas pelnas; girdėti kalbančius - kiti tave aplenks; penėti juos - laimė. ..
Gyvūnai
Sapnuoti, kad esate apsuptas galvijų, kurių rūšį nepavyksta nustatyti, reiškia, kad sapnuojančiajam gresia nemalonumai ir rūpesčiai...
Gyvūnas
Apkandžiojimas gyvūno arba vabzdžio - gali reikšti, jog toje vietoje prasidėjo uždegiminis procesas; jei sapne esate apsuptas galvijų ar..
GŪŽta
Gūžta su kiaušiniais - gražus gyvenimas, daug vaikų. Gūžta su paukščiukais - didelis pelnas. Gūžtą tuščią sapnuoti - ilgai..
Gūsis
Jei sapnuojate, kad jaučiate vėjo gūsį, reiškia, kad juodi debesys, kuriuos matėte besikaupiančius virš jūsų horizonto, vėl..
Gūžta
Dyka - ilgai nebūsi tėvynėj; su paukščiukais - didelis pelnas; išimti iš medžio - arti vestuvės; su kiaušinėliais - gražus šeimos..
GĄsdinti
Sapne ką nors gąsdinti - nesusipratimai. ..
Gąlastuvas
Jį tiesiog sapne regėti - netikėtas radinys, ką nors gąląsti pačiam - pagaliau pasiryši veikti, meilė naujam darbui. ..
Gąsdinimas
Sapne ką nors išgąsdinti - nesusipratimai laukia. ..
GĖlĖ
Sapnuoti gėles - malonumai ir pelnas, bet tik tuomet jeigu gėlės ryškios ir gražios. Vyrų sapnuose gėlės gali būti siejamos su..
GĖrimai
Jeigu sapne regite gėrimų pilnas statines, jūsų laukia gerovė, bet nestigs namuose ir barnių. Sapnuoti, kad gėrimai supilstyti į..
GĖrybĖs
Gėrybes sapne dalyti - džiaugsmo ženklas. Bet jeigu turtingas žmogus dalina savo gėrybes - gali greit mirti. Turėti sapne visokių..
GĖrĖtis
Gėrėtis sapne kitais - perspėjimas, kad negeistumėte svetimo turto. ..
Gėda
Jausti ją - pasisekimas prekyboj ar tiesiog nugalėsi sunkumus; kitą sapne susigėdusį matyti - būsi nepatenkintas savimi. ..
Gėdos stulpas
Sapne matyti pasiuntinį prie gėdos stulpo yra blogas ženklas ir reiškia jūsų draugo žlugimą. ..
Gėdos ženklas
Sapnuoti, kad esate paženklintas gėdos žyme, reiškia, kad be reikalo slapstotės, vis tiek būsite atpažintas. ..
Gėlė
Matyti sapne gėles yra džiaugsmo ir meilės pranašavimas. Daug gėlių, augančių laukuose arba gėlynuose, pranašauja ramų ir malonų..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai