Sapnai prasidedantys N

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Nosis
Jeigu sapne matote savo nosį, vadinasi, parodysite savo tvirtą charakterį. Užsikimšusi - nelaimė. Sapnuoti, kad iš nosies bėga kraujas -..
Nosis
Jeigu sapne matote savo nosį - vadinasi, parodysite savo tvirtą charakterį; didelė - garbė ir turtas; jeigu sapnuojate, kad jūsų nosis..
Notaras
Sapnuoti notarą - neišsipildę norai ir teisminis procesas. Jeigu moteris sapne bendrauja su notaru, vadinasi, ji rizikuoja savo reputacija..
Notaras
Sapnuoti notarą gali reikšti, kad netrukus turėsite stipriai pakrapštyti piniginę, nes gausite pranešimą apie savo draugo vestuves. Taip..
Novena
Sapnuoti, kad kalbate noveną, reiškia: nelieka nieko kita, kaip pasitikėti dievu. ..
Nualpimas
Reiškia tą patį, ką ir smūgis. ..
Nudažymas
Nudažyti ką nors - didelį džiaugsmą; nudažyti savo galvą - ilgą ir laimingą gyvenimą; nudažyti merginai veidą - didelę gėdą...
Nudegti
Nudegimai - geros naujienos. Nudegti sapne ar nusiplikyti - įsimylėjimas, o ligoniams - sveikatos pagerėjimas. Nusideginti rankas - draugų..
Nudurymas
Nudurti ką - nemalonus patyrimas. ..
Nuga (meduje spraginti migdolai)
Sapnuoti, kad valgote nugą, reiškia, kad per ateinančias kalėdas sulauksite malonaus netikėto vizito. ..
Nugalabyti
Sapnuoti nugalabinimą apskritai reiškia žalą. Nugalabyti ką nors ginantis reiškia, kad turėsite daug priešų. Būkite budrus. Palanki..
Nugara
Nugarą žmogaus matyti - nemalonų gyvenimą; nugarą sužeistą turėti - saugokis savo priešų, kad jie tau ko nors pikto nepadarytų...
Nuginkluoti
Sapnuoti, kad ką nors nuginkluojate, reiškia, kad nugalėsite savo priešus. ..
Nukinkyti
Nukinkyti baltus arklius - daug meilės; bėrus - tave įžeidžia; juodus - susituoks bjaurus asmuo. ..
Nukovimas
Nukauti ką - ginčus su įtakingais žmonėmis. ..
Nukraujuoti
Jei sapnuojate, kad persipjovėte venas ir nukraujavote, reiškia, kad, atėjus laikui, mirsite nuo širdies paralyžiaus. ..
Nulipdyti
Jei sapnuojate, kad ką nors nulipdėte, reiškia, kad to asmens išmintingi žodžiai liks jūsų atmintyje ryškūs visą laiką. ..
Nulis
Regėti jį - klotis. ..
Numeriai
Numeriai matyti - visokius blogumus; numerius ant sienos matyti užrašytus su kreida - tavo gyvenimas tiriamas moterų: numerius matyti nakčia..
Numesti
Sapnuoti, kad esate numestas nuo arklio, reiškia, kad jūsų likime bus šuolių. ..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai