Sapnai prasidedantys N

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Nuostolis
Jeigu sapne patyrėte nuostolį, - laukite nesėkmingo susidūrimo su priešais. Sapne matyti, jog kiti patyrė nuostoli reiškia kad geram..
Nuotaka
Laiminga, gražiai pasipuošusi nuotaka reiškia harmoningą partnerystę, taip pat svajonių išsipildymą šeimyniniame gyvenime. Jeigu..
Nuovargis
Sapne jausti nuovargį - bloga sveikata arba pašliję reikalai. Sapnuoti, kad pavargote nuo sunkaus fizinio darbo - nesutarimai darbe arba..
Nuovargis
Sapne jausti nuovargį - bloga sveikata arba pašliję reikalai. Sapnuoti, kad pavargote nuo sunkaus fizinio darbo - nesutarimai darbe arba..
Nuplikyti
Jeigu sapnuojate, kad ką nors nuplikėte, vadinasi, kažkoks liūdnas įvykis pakeis jūsų džiaugsmingą gyvenimą. ..
Nuplikęs
Sapnuoti, kad esate nuplikęs, reiškia, kad tapsite savo pažįstamų pajuokos objektu. Jei sapnuojate, kad nuplikę plaukai virš kaktos,..
Nuraminti
Jeigu sapne bandote nuraminti kenčiantį žmogų, - būsite daugelio mylimi ir gerbiami dėl garbingo elgesio. Moteriai šis sapnas žada..
Nurimti
Jei sapnuojate, kad nusiraminate arba tylite, reiškia, kad esate teisingame kelyje. Dar šiek tiek pastangų ir jums bus dosniai atlyginta už..
Nusenęs
Jei sapnuojate labai seną asmenį arba aplink save matote ypač nusenusius asmenis, reiškia, kad labai liūdni įvykiai pakeis jūsų gyvenimo..
Nusiaubimas
Sapnuoti sugriautus arba nusiaubtus miestus, namus ar ką nors kita apskritai reiškia liūdnus laikus ir nelaimes. Apskritai nusiaubimas..
Nusiauti
Sapnuoti, kad nusiaunate apavą, reiškia, kad savo draugui padarysite labai reikšmingą paslaugą, o jis jums už tai atsilygins nedėkingumu...
Nusidėjėlis
Sapnuoti nusidėjėlį vyrą ar nusidėjėlę moterį, kurie nuoširdžiai gailisi dėl savo nuodėmių, reiškia: jūsų sąžinę slegia..
Nusigėrimas
Sapnuoti, kad esate nusigėręs, reiškia sveikatą, ilgą gyvenimą ir šeimyninę laimę. Tai palankus ženklas tiems, kurie yra kuklūs ir..
NusikaltĖlis
Sapne regėti nusikaltėlį, kuris nori išvengti teisingumo reiškia, kad sužinosite paslaptį, dėl kurios rizikuosite gyvybe. Žmonės,..
Nusikaltėlis
Sapnuoti nusikaltėlį reiškia, kad jūsų garbingumui gresia didelis pavojus. Būkite pasirengęs. ..
Nusilenkimas
Nusilenkti kam - tarnausi kam nors. ..
Nusilenkti
Nusilenkti kam nors - teks kam nors tarnauti. ..
Nusiminti
Jeigu sapnuojate, kad esate nusiminę, vadinasi, turėsite didelių nemalonumų dėl savo veiklos. Sapnuoti, kad atsidūrėte beviltiškoje..
Nusirengti
Jei nusirengiate esant palankioms aplinkybėms, - norite parodyti tikrąjį aš kalbėdami ar sudarydami sandėrį. Jei nusirengiate būdami..
Nusirengti
Jei per sapną jums atrodo, kad nusirengiate, reiškia, kad daug išleisite padedamas savo vargingiems giminaičiams, ir už tai jums bus..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai