Sapnininkas

Sapnai prasidedantys A

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Abatas
Apskritai sapnuoti abatą yra blogas ženklas. Bet jei abatas klauso jūsų išpažinties arba teikia komuniją, tai pranašauja palaimą ir..
Abatija
Jei sapne matote abatiją, praleisite gyvenimą palaimingai ir ramiai, apgaubtas nuoširdžių jausmų. ..
Abatė
Sapnuoti abatę yra ramybės ženklas. Ramus ir giedras gyvenimas užims netvarkingo ir klaidingo gyvenimo, kurį dabar gyvenate, vietą...
Abejojimas
Sapne pačiam abejoti - laukia permainos, netikėtos; jei sapnuojate žmogų kuris privertė jus suabejoti - nenumokite ranka į duodamus..
Abisinas
Sapnuoti, kad esate abisinas (etiopas), reiškia nepilnavertiškumo jausmą. ..
Abordažas
Jei sapnuojate abordažą, prisiminkite patarlę, kuri sako: laimė padeda drąsiems. Atėjo laikas išbandyti. ..
Aborigenai
Jei sapnuojate, kad esate tarp aborigenų - teks prisitaikyti prie netikėtai pasikeitusių aplinkybių, taip gali reikšti būtinumą..
Abortas
Abortas perspėja apie pasikeitimus, atsiskyrimą. Jei aborto metu jaučiate malonų jausmą, išsivaduosite iš nemalonių minčių,..
Abortas
Abortas sapne - perspėja apie pasikeitimus, atsiskyrimą, išsiskyrimą, sunkumus; jei aborto metu jaučiate malonų jausmą, išsivaduosite..
Abrikosas
Jei sapnuojate, kad valgote abrikosus jų sezono metu, tai reiškia džiaugsmą, bet juos valgyti ne sezono metu reiškia bergždžias viltis...
Abrikosas
Jeigu sapnuojate abrikosų sodą, tai jūsų ateitis, nors ir atrodo jums rožėmis klota, bus liūdna. Be to, abrikosai reiškia, kad jūs..
Abrikosas
Jei sapnuojate, kad valgote abrikosus jų sezono metu, tai reiškia džiaugsmą; juos valgyti ne sezono metu reiškia bergždžias viltis; sapne..
Absidė
Jei sapnuojate, kad esate bažnyčios absidėje, greta altoriaus arba choro, turite būti labiau pakantus, – tik taip atgausite prarastą..
Absidė
Jei sapnuojate, kad esate bažnyčios absidėje, greta altoriaus arba choro, turite būti labiau pakantus, - tik taip atgausite prarastą..
AbĖcĖlĖ
Sapnuoti abėcėlę reiškia, kad privalote daug mokytis, nes netrukus prireiks žinių. Abėcėlę skaityti - sėkmė. Abėcėlės mokyti kitus..
Abėcėlė
Sapnuoti abėcėlę - privalai daug mokytis, nes greit tų žinių gali prireikt; skaityti abėcėlę - sėkmė; abėcėlės kitus mokyti -..
Acetonas
Jei sapnavovot stiprų jo kvapą, dusinantį, kad net prabudot - gali reikšti ligą, plaučių; išlieti - nelaimę; skolinti - paslapčių..
Actas
Išlieti actą - jūsų niekas neužjaus. Gaminti actą - nedori sumanymai. Jeigu sapne jūs ruošiate daržoves su actu, tai jūsų reikalai..
Actas
Sapnuoti actą apskritai reiškia pavydą ir pranašauja būsimą vargą. Taip pat reiškia įtampą ir stresą. Gerti ar matyti ką nors..
Adata
Rasti - susiginčysi su kuo; gauti dovanų - išsiskirsi su draugu; šiaip adatą sapnuoti - turėsi daug rūpesčių; adata sapne siūti -..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama / Gydytojai Lietuvoje
Puslapis užsikrovė per 0.001862 sekundžių.