Sapnininkas

Sapnai prasidedantys Z

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Zakristija
Jei sapnuojate, kad esate zakristijoje, reiškia ginčus su sena jūsų pažįstama ir pavojų, kad galite vienas kito nesuprasti. ..
Zakristija
Jei sapnuojate, kad esate zakristijoje - reiškia ginčus su sena jūsų pažįstama ir pavojų, kad galite vienas kito nesuprasti. ..
Zebras
Sapnuoti zebrą reiškia, kad bent šiuo metu turite saugotis moterų su dryžuotais drabužiais. ..
Zebras
Zebras gali reikšti pavojingą kelionę. Taip pat šis sapnas perspėja, kad daugiau rūpintumėtės savo finansiniais reikalais, atidžiau..
Zebras
Sapnuoti zebrą reiškia, pavojų kelyje. ..
Zodiakas
Sapne regėti zodiako ženklą - materialinė gerovė ir laimė namuose. Jeigu sapne pasirodo koks nors zodiako ženklas, vadinasi, nelaimingas..
Zodiakas (zodiako ženklai)
Sapnai apie zodiako ženklus - simbolizuoja dažniausiai jausmus, sėkmingą meilę bei darną šeimoje; jeigu sapne jūs aiškinatės zodiako..
Zomšas (audinys)
Dėvėti pačiam zomšinius drabužius — puikybė; jeigu jūs renkatės zomšą ir nežinote, kokią pasirinkti, tai toks sapnas - reiškia,..
Zoologijos sodas
Jeigu sapne vaikščiojate po zoologijos sodą - sėkmė. Kartais atrodys, kad priešai nugalėjo, bet jūs vėl būsite arti sėkmės. ..
Zoosodas (zoologijos sodas)
Jeigu jūs sapne vaikštote po zoologijos sodą - visapusiškai sėkmingas sapnas. Net jei jūs galvote, kad priešai yra galingesnis už jus,..
ZylĖ
Zylę sapnuoti - būsite suvaržyti jausitės nelaisvai. Matyti zylę - maloni dovana. Zylės čiulbėjimas - džiugi žinia iš mylimo žmogaus..
Zylė
Sapnuoti zylę - reiškia esi suvaržytas; zylę sapnuoti nutypusę ant jūsų pačių - netikėta neįpareigojanti dovana; čiulbanti zylė,..
Žabai
Žali - džiaugsmas ir laimė; sausi - vargas; surišti - klaidingos žinios. ..
Žabų ryšulys
Sapnuoti žabų ryšulį reiškia naudingą verslą, kurio su gailesčiu turėsite atsisakyti. ..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama / Gydytojai Lietuvoje
Puslapis užsikrovė per 0.001551 sekundžių.