Sapnininkas

Sapnai prasidedantys V

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Vabalas
Kuklumas daro tave žmonėms malonų. ..
Vabalas
Vabalą sapnuoti - nuostoliai arba esate kuklūs ir dėl to patinkate žmonės. Gražus, nekandantis vabalas - sveikata. Matyti rėpliojančius..
Vabzdys
Jeigu sapne matote daug vabzdžių, - laukite ligų ir nusivylimų. Dideli vabzdžiai - depresija, baimė. Maži - lengvas negalavimas. Jeigu..
Vabzdys
Gyvūno arba vabzdžio apkandžiojimas - gali reikšti, jog toje vietoje prasidėjo uždegiminis procesas. ..
Vadeles
Vadelės - kliūtys siekiant sėkmės ir laimės. Jeigu sapne jos nutrūksta arba jas nutraukiate, - būsite priversti pasiduoti priešams. ..
Vadelės
Pašalinti iš savo gyvenimo netvarką. ..
Vadovas
Sapne būti vadovu reiškia, jog laukia pareigų paaukštinimas, tačiau neišvengsite pavydo ir nemalonumų. Būti sapne kariuomenės vadu -..
VadovĖlis
Sapnuoti vadovėlį - priminimas, kad padarytas klaidas reikia ištaisyti ir iš jų pasimokyti jei patys rašote vadovėlį, - sulauksite..
Vadžios
Vadžios yra galios ir valdžios simbolis. Sapnuoti vadžias reiškia sėkmę tam, kas užsiima visuomenine veikla. Šeimos aplinkoje sapnuoti..
Vaflis
Sapne vaflius matyti reiškia susidūrimą su piktadariais. Jeigu jauna, netekėjusi mergina sapnuoja, kad kepa vaflius, vadinasi, ji liks..
Vaga
Matyti suartas vagas - turtingumas. Sapnuoti vieną vagą - dalybos ar skyrybos. Jei matote kreivas vagas reiškia, kad kažkas trukdo jums..
Vagis
Jei sapnuojate vagį, reiškia, kad siekiama iš jūsų pavogti meilę to asmens, kuris yra vienintelis jūsų gyvenimo tikslas. ..
Vagis
Vagiantį matyti..
Vagis
Matyti daug vagių - būkite atsargūs ir budrūs. Sapne matyti šalia savęs vagis - įspėjimas būti atidesniems, jei norite parduoti ar..
Vagonas
Vagoną sapnuoti - nelaiminga santuoka, be to, nemalonumai ir ankstyva senatvė. Uždarytas vagonas - išdavystė, kuri pakenks jūsų..
Vagyste
Sapnuoti, kad patyrėte vagystę, reiškia, kad iš tolimo giminaičio gausite gana stambią sumą palikimo. ..
VAGYSTĖ VagystĖ
Vagystė gali reikšti patarimą būti atsargiems, nes vagys tykoja jūsų turto. Didelė vagystė pranašauja sąžinės konfliktus,..
Vaidai (barniai, nesantaika)
Aplamai sapnai apie nesantaiką, barnius - gali reikšti, kad jums trūksta poilsio, esant pervargę emociškai, regėti sapne nesantaiką -..
Vaidinimas
Jeigu mergina sapnuoja, kad teatre žiūri spektaklį, vadinasi, jos palankumo sieks malonus ir garbingas žmogus. Jeigu sapne žiūrite lengvo..
Vaidintojas Vaidintojas
Netikras draugas. ..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama / Gydytojai Lietuvoje
Puslapis užsikrovė per 0.001753 sekundžių.