Sapnininkas

Sapnai prasidedantys R

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Rabarbaras
Jeigu sapnuojate rabarbarus, - laukia puikūs pasilinksminimai. Sapne gaminti kokį nors valgį iš rabarbarų - karšti ginčai, dėl kurių..
Rabarbarų likeris
Jei sapnuojate, kad geriate rabarbarų likerį, reiškia, kad patirsite kančias dėl blogo virškinimo. Nedelskite ir nueikite pas gerą..
Rabinas
Sapnuoti rabiną reiškia nelaimę. ..
Rabinas
Rabiną sapnuoti - turėsite piniginių reikalų su apgavikais. Rabiną, žudikus mokantį, sapnuoti - godumas dėl pinigų. ..
Radiatorius
Jei sapnuojate labai karštą radiatorių, reiškia, kad per daug lengvai ir neapdairiai tvarkote savo reikalus. Jei sapnuojate šaltą..
Radijas
Jei sapnuojate, kad matote arba girdite radiją, reiškia, kad jūsų laukia laimė ir klestėjimas. Netrukus jūs aplankysite savo labai..
Radijas
Jei radijo sapne klausotės darbo metu - sėkmingas visų užduočių atlikimas. Jei sapne radijas trukdo jums susikaupti, - teks susiginčyti..
Radinys
Ką nors sapne rasti reiškia, jog gyvenime prasidės sėkmingas laikotarpis. Tačiau šis sapnas gali būti ir įspėjimas, kad būtumėte..
Radinys
Radinį rasti - didelį pasisekimą gyvenime; rastą daiktą vėl pamesti - saugokis, kad ko nors nepamestum; rasti auksinį daiktą - didelį..
Radža
Sapnuoti radžą yra juodo skurdo ženklas. ..
Ragai
Jei matote ragus muziejuje ar ant sienos, - jus lydės sėkmė. Tačiau sapnas gali reikšti ir priekaištus dėl netesėtų pažadų. Sapnuoti..
Ragai
Turėti juos - nusivilti meile ir santuoka. ..
Ragai
Sapnuoti, kad turite buliaus, elnio arba buivolo ragus, reiškia pyktį, išdidumą ir narsą. Girdėti medžioklės rago garsą arba pačiam..
RagaiŠis
Ragaišį kepti sapne - sutiksite gerų žmonių. Ragaišį valgyti - jūsų laukia geras gyvenimas. Kitus vaišinti ragaišiu - džiaugsmas..
Ragaišis
Ragaišį valgyti - nepaprastą gyvenimą; ragaišiu kitus vaišinti - didelį džiaugsmą; ragaišį kepti - turtų padaugėjimą. ..
Ragana
Sapne regėti raganas reiškia, kad trokšite nuotykių ir triukšmingų linksmybių, tačiau tai suteiks vien nuoskaudas ir nusivylimą. Eiti..
Ragana
Sapnuoti raganą vyrams nėra geras ženklas: jūsų žmonos būdas bus kaprizingas ir piktas. Jei sapnuoja moteris, ragana reiškia, kad jos..
Ragana
Raganą regėti - nori tave apgauti. ..
Raganius
Raganių sapnuoti - priešai yra netoli jūsų. Pačiam raganiumi būti - netikėkite burtais. ..
Raganosis
Jei sapnuojate raganosį, reiškia, kad turite nepaprastai pavojingą priešą. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama / Gydytojai Lietuvoje
Puslapis užsikrovė per 0.002497 sekundžių.