Sapnininkas

Sapnai prasidedantys D

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Dabita
Jei sapnuojate dabitą ir esate moteris, tai reiškia, kad jaunuolis, kurį jūs esate įsimylėjusi, yra žmogus nedoras ir nelabai protingas...
Dagilis
Jeigu sapnuojate dagilius, skraidančius virš galvos, vadinasi, daug asmenų trokšta jūsų meilės. Jeigu sapne lesinate dagilius, jūsų..
Dagius
Matyti žalius - tinginystę ir apsnūdimą; dagius su dalgiu pjauti - sunkų ir pavojingą gyvenimą; dagius žydint matyti - per sunkų darbą..
Dagys
Dagius Žalius matyti - tinginystė, apsnūdimas. Žydinčius dagius matyti - praturtėsite dirbdami sunkų darbą. Jei pjaunate ar raunate..
Daigas
Jei sodinate daigus į plačias lysves, purią žemę -puikios perspektyvos pelningai veiklai. Laistyti daigus - papildomos išlaidos. Nuvytę..
Daigstyti
Jeigu moteris sapnuoja, kad daigsto siuvinį - blogas ženklas. Jos laukia nemalonumai, nuoskauda, susierzinimas dėl išlaidumo ir palaido..
Daigynas
Sapnuoti daigyną reiškia, kad vieną meilę keisite kita. ..
Daiktai
Senovinius daiktus sapnuoti - grįš sena meilė ar tai, kas buvo, vėl pasikartos. ..
Daiktai
Šiaip daiktus sapnuoti - rūpeščiai netikėti užgrius; brangius daiktus sapnuoti - pelnas nusimato. ..
DailidĖ
Sapne regėti dirbančius dailides reiškia, kad bandysite pagerinti savo padėtį negailėdami jėgų ir energijos. ..
Dailidė
Dirbąs - pasistatysi namus, įsigysi turtą. ..
Dailininkas
Sapnuoti dailininką reiškia laimę ir pasisekimą. Sapne su dailininku kalbėtis - rasite bendramintį, kuris padės tobulėti. Matyti..
Dailininkas
Laimė ir sėkmė; nutapytam sapne būti - išgarsėsi; pačiam dailininku būti sapne - nesėkmė; parodoje lankytis - dar teks mokytis; su..
Dailininkas
Jei sapnuojate, kad esate dailininkas, reiškia, kad tie žmonės stengsis užmaskuoti tikrovę, kad priverstų pakliūti į tinklus, kuriuos..
Dainavimas
Kentėjimas; girdėti dainuojant - linksmybė, geros ar linksmos naujienos. ..
Dainos
Sapne pačiam kurti - gali būti kad netrukus išgarsėsi, ar atrasi savo pašaukimą. ..
Dainuoti
Jeigu sapne girdite, kad kažkas dainuoja, vadinasi, likimas siunčia džiaugsmą ir laimingą draugystę. Greitu laiku jūs gausite laišką..
Dainuoti
Girdėti sapne nuostabias melodijas, kurias dainuoja gražūs balsai, yra padlaižiavimo ir veidmainystės ženklas. Girdėti giedant gaidį..
Dalgis
Jeigu sapne regite dalgį, tai liga sutrukdys jūsų reikalams arba kelionei. Senas arba sulūžęs dalgis - išsiskyrimas su draugais arba..
Dalgė
Nelaimė; pirkti - apgavystė. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama / Gydytojai Lietuvoje
Puslapis užsikrovė per 0.001768 sekundžių.