Sapnininkas

Sapnai prasidedantys I

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Imperatorius
Jeigu sapnuojate imperatorių kartu su imperatore, - neblogas sapnas; bet ateityje nieko gera nesitikėkite. Sapne regėti imperatorę -..
Improvizuoti
Sapnuoti, kad ką nors improvizuojate, reiškia, kad jums reikia mažiau fantazuoti, jei nenorite sulaukti nemalonių siurprizų. ..
ImtynĖs
Imtynėse dalyvauti - laukite nesusipratimų. Jeigu su vyru imatės ir jį nugalite. Jums viskas seksis, o jeigu imatės su moterimi - laukite..
Imtynės
Imtis su kuo nors - nesusipratimas; su vyru imtis ir jį nugalėti - didelį pasisekimą; su moterimi imtis - nemalonumas; imtis su sena boba -..
Indai
Matyti tuščius indus - vargas; pilni - perteklius, šiaip regėti juos - naminiai vaidai; metaliniai - turtinga santuoka; sudaužyti - neteksi..
Indas
Jeigu sapnuojate Švarius indus, vadinasi, artėja palankus laikas sėkmei: pagaliau ateis metas, kai jūs padėkosite savo likimui. Nešvarūs..
IndĖlis
Indėlį [banke) atgauti ar jį kam nors pavesti -per mažai galvojate apie savo poelgius. ..
IndĖnas
Matyti indėną - susitikimas ar nuotykis, susijęs su užsieniečiais. Pačiam persirengti indėnu - teks slėptis nuo įkyrių skolininkų. ..
Indėnai
Sapnuoti indėnus yra ženklas, kad jums žinomo asmens pasipriešinimas bus ilgas ir atkaklus, bet galų gale jums pavyks jį įveikti. ..
Inkaras
Sapnuoti inkarą atskleidžia esant patikimą jūsų reikalų globą ir rimtą patarimą. ..
Inkaras
Inkarą sapnuot - vilties išsipildymas; iš laivo nuleisti inkarą - nemaloni kelionė, su pavojaus. ..
Inkaras
Sapnuoti inkarą - geras ženklas jūreiviams, ypač jeigu jie sapnuoja ramią jūrą. Visiems kitiems šis sapnas pranašauja išsiskyrimą su..
Inkstai
Sapne regėti savo inkstus reiškia rimtą ligą arba nemalonumus Šeimoje. Jeigu sapnuojate, kad inkstai nebefunkcionuoja, - laukite sensacijos..
Inkstai
Valgyti inkstus - būk santūrus dėl sveikatos; pjaustyti - priešų pinklės; šiaip sapnuoti inkstus vyrams - susitikimas su nemėgstamu..
Inkvizicija
Jei sapnuojate inkviziciją, reiškia, kad jus vers prisipažinti padarius tą, ko nesate padaręs, bet galų gale jūsų nekaltumas bus..
Instrumentai
Instrumentai - nesėkmingas darbas. Jeigu sapnuojate sulaužytus instrumentus, laukite nesėkmės arba rimtos ligos. ..
Instrumentai
Muzikos - saugokis nelaimingo atsitikimo; medicininiai - laukia blogi laikai. ..
Intriga
Sapnuoti intrigą reiškia, kad kai kurie jūsų draugai turi ketinimų imtis draudžiamos komercijos. Jie žlugs, o taip pat sužlugdys ir jus,..
Invalidas
Jei sapne matote invalidą, stebėkite savo partnerį. Jis gali suklupti, jei laiku nesuteiksite paramos. Šis sapnas perspėja, kad jūsų..
Invalidas
Regėti sapne - saugokis bėdos; invalidu pačiam saapne būti - nusimato nemalonus įvykis, susitikimas, nuotykis. ..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama / Gydytojai Lietuvoje
Puslapis užsikrovė per 0.001182 sekundžių.