Sapnai prasidedantys B

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Brangakmeniai (akmenys)
Šiaip brangakmeniai sapnuose reiškia: ametistas - iniciatyvos, sėkmės ir pasitenkinimo dvasia; berilis - palankus širdies reikaluose;..
BrangenybĖs
Brangenybės - turtas, malonumai. Sapne regėti, kad nešiojate brangenybes reiškia paaukštinimą tarnyboje, pasitenkinimą savimi. Jeigu..
Brangenybė
Sapne matyti brangenybes apskritai yra palanku piniginiuose reikaluose. Tačiau visada yra įspėjimas saugotis to, kuris yra greta, nes yra..
Brangenybė
Sapne matyti brangenybes apskritai yra palanku piniginiuose reikaluose, bet yra daug atvejų, kurie duoda skirtingus aiškinimus. Tačiau visada..
Brangenybė
Sapne matyti brangenybes apskritai yra palanku piniginiuose reikaluose, bet yra daug atvejų, kurie duoda skirtingus aiškinimus. Tačiau visada..
Brasta
Jeigu sapnuojate, kad brendate per švarų vandenį, jūsų laukia trumpi džiaugsmai. Sapnuoti, kad vaikai braido po švarų vandenį,..
BRAŠKĖS BraŠkĖs
Matyti ar valgyti braškes - pozityvus sapnas, kuris reiškia meilę, seksualinį pasitenkinimą, santuoką ar motinystę. ..
Braškės (uogos)
Matyti ar valgyti braškes - geras sapnas, kuris reiškia meilę, seksualinį pasitenkinimą, santuoką ar motinystę. ..
Brendis
Jeigu sapne geriate brendį, užimsite aukštą padėtį visuomenėje. Tačiau šis sapnas įspėja, kad jūs - kritiškas, tingus ir nesmalsus,..
Briedis
Briedį sapne matyti - geradarystė, rasite išeitį, kaip nugalėti sunkumus. Daug briedžių sapnuoti - namuose nemalonumai. Girdėti baubiant..
Briedis
Sapne matyti briedį - rasi išeitį iš visų sunkumų; briedį gražiais ragais sapnuoti - šlovė ir sėkmė; puolantis briedis sapne -..
Briliantas
Jeigu sapne matote briliantą, vadinasi, turėsite nemalonumų ir negalėsite įgyvendinti savo norų, kurie jums yra brangesni už gyvenimą...
Brolis
Jeigu sapnuojate savo brolius sveikus, energingus, vadinasi, džiaugsitės savo likimu. Jeigu sapne regite savo brolius skurde ir varge bei..
Brolis (vienuolis)
Šeimos laimė; skirtis su juo - laimingi atsitikimai; netekti jo - nerami ateitis; bartis su juo - bus nemalonumo; jei sapnuojate vienuolį..
Broliukas (vienuolis)
Sapnuoti broliuką yra gera pranašystė. Jei sapnuojate vienuolį balta barzda, - laukite naujienos. ..
Broliukas (vienuolis)
Sapnuoti broliuką yra gera pranašystė. Jei sapnuojate vienuolį balta barzda, – laukite naujienos. ..
Bronchitas
Jeigu sapnuojate, kad sergate bronchitu, laukia nedideli sunkumai įgyvendinant planus. Galima artimųjų liga apskritai sapnuoti šią ligą..
Bronza
Sapnuoti kokį nors bronzinį daiktą yra geras ženklas; bronzinė statula reiškia, kad tapsite pasiturintis. ..
Bronza
Sapnuoti kokį nors bronzinį daiktą yra geras ženklas. Bronzinė statula reiškia, kad tapsite pasiturintis. ..
Bronza
Jeigu mergina sapne regi bronzinę statulą, vadinasi, ji neužkariaus mylimojo Širdies. Jeigu moteris sapne regi, kad statula atgijo ir juda,..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai