Sapnai prasidedantys B

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

BandŽa
Sapne regėti bandžą reiškia malonų pasilinksminimą. Jeigu sapnuojate, kad bandža skambina negras, laukite nemalonumų. Jeigu šį sapną..
Banga
Sapnuoti bangas reiškia tuo didesnį pavojų, kuo didesnės yra bangos. ..
Banginis
Jeigu sapnuojate, kad prie laivo artėja banginis, laukite moralinės kovos, kuri bus nerami jūsų sielai. Jūs blaškysitės tarp pareigos..
Banginis
Sapnuoti banginį reiškia, jei esate vyras, kad jūsų dalia yra stora ir rami moteris. Jei esate moteris, sutiksite patikimą ir stiprų..
BangolauŽis
Jeigu sapnuojate, kad stovite ant bangolaužio, vadinasi, jūs drąsiai kovosite dėl pripažinimo visuomenėje, ir tai ateityje padės užimti..
Bangos
Sapnuoti bangas - geras ženklas. Jūs gilinsitės į mokslą tik tuomet, jeigu bangos švarios. Sapnuoti dideles, į jus ateinančias bangas, -..
Bangos
Bangas (vilnis) ant vandens matyti - sunkią ligą ir vargingą gyvenimą; būti bangų supamam - saugokis visokių netikėtumų. Šiaip..
Bankas
Banką sapnuoti reiškia, kad daug gyvenime galvojate apie piniginius reikalus, turtą. Jeigu sapnuojate banką ir nieko neveikiančius..
Bankas
Sapnuoti banką reiškia finansinius sunkumus, kuriuos sunkiai pavyks nugalėti. ..
Bankas
Sapnuoti banką - sėkmė, pelnas per sunkų darbą. ..
Banketas
Sapnuoti banketą - geras ženklas. Draugai jums bus palankūs. Matyti save dideliame būryje linksmų, puošniai apsirengusių svečių, kurie..
Bankininkas
Vaikščioti ar kalbėtis su juo - pasisaugok spekuliacijos. ..
Banknotai
Skaityti juos - nuostoliai; daug jų matyti - nusivylimas. ..
Banknotas
Banknotus skaičiuoti - nuostoliai. Daug jų matyti - nusivylimas. ..
Bankrotas
Sapnuoti bankrotą - apgavystė, žmogaus kuriuo pasitiki, ar tiesiog apsiskaičiuosiu; leidyklos bankrotas - laukia nauji išbandymai. ..
Bankrotas
Sapnuoti bankrotą apskritai rodo, kad dėl vieno jūsų šeimynykščio blogų veiksmų bus sukompromituotas visos jūsų šeimos geras vardas...
Bankrotas
Jeigu jūs sapnuojate, kad negalite išsimokėti skolų ir jaučiate, jog subankrutavote, tai realiame gyvenime taip neįvyks. Priešingai -..
Barakas
Sapnuoti baraką reiškia, kad ateityje turėsite malonią kelionę. ..
Baras
Jeigu sapnuojate alaus barą, tai turite būti labai atsargus - priešai nori sugriauti jūsų planus. ..
Baras
Sapnuoti, kad kartu su draugais esate bare ir geriate kavą, yra tvirtas ženklas, kad reikalai klostysis puikiai. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai