Sapnai prasidedantys S

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Šnipas
Sapnuoti, kad esate šnipas, yra įspėjimas: saugokitės netikrų dragų. ..
Šnipas
Šnipą sapnuoti - teks bendrauti su apsimetėliu, su juo susiremti, dalyvauti politikoje. Sapnuoti, kad jūs pasamdėte šnipą - barniai ir..
Šokimas
Šokti į vandenį - nori tave apgauti; per griovį - apmokėsi skolas; su gražia panele ar švankiu ponu - esi linkęs ar linkusi pavydėti. ..
ŠokinĖti
Šokinėti sapne - galite netekti pareigų. Šokinėti aukštyn - neteksite darbo. Jeigu moteris sapnuoja, kad šokinėja per kliūtis,..
Šokinėti
Sapnuoti, kad šokinėjate, reiškia, kad sapnuojantysis sveikas ir gyvas išvengs pavojaus ir lengvai įveiks didelę kliūtį. Šokti į..
Šokoladas
Šokoladą sapnuoti - pelnas. Gauti šokoladą dovanų - pataikavimas. Kam nors dovanoti šokoladą - nenumatytos iš┬Člaidos. Sapnuoti, kad..
Šokoladas
Sapnuoti, kad valgote šokoladą, reiškia draugų šmeižtą. ..
ŠOKTI Šokti
Sapne šokti reiškia seniai lauktą sėkmę. Sapne būti linksmam šokių vakare reiškia, kad turėtumėte užmegzti naujus meilės ryšius...
Šokti
Apskritai sapnuoti šokius reiškia džiaugsmą ir sėkmę. Sapnuoti, kad šokate per vestuves, reiškia ligas. Šokti arba matyti šokančius..
Šokti (ratelį)
Sapnuoti, kad galite vargais negalais pašokti, reiškia sunkų darbą ir skausmą. Sapnuoti, kad šokate savo namuose su šeimos nariais arba..
Šonkaulis
Sapne regėti šonkaulius reiškia skurdą ir netektį. Šonkaulį sapne susilaužyti - tarp sutuoktinių bus nesutarimų. Kitam sapne..
Šonkaulis
Sulaužyti jį - bus tau kas dėkingas; šukos - susiriejimas. ..
Šoviniai
Sapne regėti šovinius - nesantaika; tuščios šovinių tūtelės - nesantaika ir nesutarimai šeimojei ar giminėje ar tarp artimiausių..
Šovinys
Sapne regėti šovinius - nesantaika. Jeigu sapnuojate tuščias šovinių tūteles, - artimieji pasės nesantaiką ir nesutarimus. Nepalankus..
Špaga
Špaga yra pergalės ir sėkmės simbolis. Sapnuoti, kad esate sužeistas špagos dūrio, reiškia pavojų. Sapnuoti, kad, sužeidėte špaga..
Špaga
Matyti Špagą sapne gali reikšti artėjantį išsiskyrimą, kurio jūs nenorite. Jeigu sapnuojate, kad nešiojate špagą, vadinasi, užimsite..
Šparagai
Sapnuoti, kad valgote šparagus, reiškia, kad sutiksite žavų asmenį, kuris jus užburs, o paskui jus pames. ..
Šparagas
Sapnuoti šparagą yra puiki pranašystė, reiškianti greitą sėkmę ir laimę. Taip pat reiškia gerą sveikatą. Valgyti šparagą reiškia..
Špilis
Sapnuoti špilį reiškia, kad jūsų viltys yra bergždžios. ..
Špinatai
Sapnuoti, kad valgote špinatus, reiškia, kad jums būtinai reikia atsivėsinti. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai