Sapnai prasidedantys K

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Katedra
Sapne matyti didžiulę katedrą su aukštai į dangų iškilusiais bokštais reiškia, kad jūs esate pavydus ir fiziniai bei dvasiniai siekiai..
Katedra
Sapnuoti, kad įlipate į katedrą, reiškia: per daug nesidėkite supermenu. Kalbėti iš katedros reiškia: per daug nevaizduokite protingą. ..
Kateris
Sapnuoti, kad esate kateryje, kuris plaukia ramiu ir skaidriu vandeniu, yra tikras ženklas, kad jūsų laukia džiaugsmas, laimė ir sėkmė..
Katilas
Pilnas katilas - poilsis po darbo. Pirkti katilą - vaiko gimimas. Valyti, šveisti katilą - išsiskyrimas su draugu. Barškinti katilą -..
Katilas
Būsi gerai priimtas. ..
Katilas (garo)
Sapnuoti katilą, iš kurio veržiasi garai, yra patarimas būti apdairiam savo reikaluose. Jei sapnuojamas neverdantis katilas, reiškia, kad..
Katilas (virti)
Sapnuoti katilą reiškia, kad paskutiniąsias dienas praleisite kaime apsuptas savo artimųjų rūpesčio. ..
Katinas
Regėti katiną - būsi apgautas; juodas - nelaimę; glostyti jį - patirsi nedėkingumo; mušti arba galabyti - apsiginti nuo užpuoliko. ..
katinas Katinas
Apskritai sapnuoti katiną yra įspėjimas saugotis galimų pavojų. Gintis nuo katino nagų reiškia nedorų žmonių puolimą. Žaisti su..
Katorga
Sapnuoti, kad esate katorgoje, nežada nieko gero. Jūs susituoksite su ūmaus būdo vyru ar moterimi ir jūsų gyvenimas taps pragaru. ..
Katė Katė
Ją glamonėti - vyrams moterų apgaulę, o moterims - prie vyrų prisirišimą; katę glostyti - moterims meilę ir ištikimybę, o vyrams -..
KaukolĖ
Sapne matyti savo kaukolę reiškia, jog jus kankins sąžinės graužimas. Jeigu sapnuojate savo draugo kaukolę, vadinasi, jis nepateisins..
KaukĖ
Jeigu sapnuojate, kad esate kaukių baliuje, vadinasi, mėgausitės kvailais ir žlugdančiais malonumais, pamiršite reikalus ir..
Kaukė
Regėti ką su kauke - būsi apgautas veidmainių; būti su ja - vaidinsi arba šoksi teatre. ..
Kaulai
Kaulus sapnuoti - didelis darbas. Regėti kaulų krūvą - badas, žūtis. Rinkti kaulus - prasigyvensite, nes esate taupūs. Trupinti, daužyti..
Kaulai
Regėti - turėsi daug darbo; graužti juos - stigsi valgio; rinkti - pralobti per taupumą; trupinti - draugų ir mylimųjų netekimas. ..
Kaulas
Sapnuoti kaulą reiškia gedulą šeimoje, jei sapnuojate, kad graužiate kaulą, reiškia: nebūkite toks šykštus. ..
Kauleliai
Lošiamuosius kaulelius matyti arba su jai lošti - nesusipratimą tarp draugų; pralošti pinigus arba šiaip kokius nors daiktus - reiškia..
Kauliukai
Lošti kauliukais - pralosite pinigus. Jei sapnuojate, kad lošdami kauliukais išlošėte, - būsite apgauti matyti kitus lošiant -..
Kauliukai
Sapnuoti žaidimo kauliukus reiškia, kad gausite pinigų arba juos prarasite. Atsargiai! Žaisti kauliukais reiškia, kad sapnuojantysis gaus..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai