Sapnai prasidedantys K

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

KujuotĖ
Klijuotė - šaltumas, išdavystė. Pardavinėti klijuotę - spekuliacija. ..
Kukis
Jei sapnuojate kukį, reiškia, kad norėdamas ištrūkti iš tos padėties, kurioje esate atsidūręs, jūs turėsite pasinaudoti savo..
Kukurūzų košė
Jei sapnuojate, kad valgote kukurūzų košę, reiškia, kad pranašaujama daug vaikų ir didelis skurdas. ..
Kulka
Žaisti kulkomis - rūpesčiai; apskritai toks sapnas simbolizuoja baimę; jei sapne patys išaunate kulką - teks įrodinėti, aiškintis,..
Kulka
Kulką sapnuoti - baimė. Iššauti kulką - teks įrodinėti savo ištikimybę. Būti kulkos sužeistam - jums gali pakenkti oro permainos...
Kulkšnis
Sapnuoti, kad išsisukote kulkšnį, reiškia, kad kentėsite nuo artrito. ..
Kulnas
Sapnuoti kulną reiškia, kad jus kankins artritas. ..
Kulnas (apavo)
Sapnuoti kokio nors apavo kulną reiškia, kad jums dar daug reikės nukeliauti, kol pasieksite savo tikslą. ..
Kulti
Jei sapnuojate, kad kuliate, reiškia, kad jūsų gyvenimas bus ramus ir darbingas. ..
Kulti
Kulti įvairius javus - sunkų, bet pelningą darbą; iškultus javus vežti į namus - turtingumą; kulti javus su spragilais - sunkų, bet..
Kulti
Jeigu sapnuojate, kad kas nors kulia grūdus, -sėkmė ir laimė. Jeigu sapne kūlimo metu matote daug šiaudų ir mažų grūdelių, - teks..
KultuvĖ
Kultuvę sapnuoti reiškia, kad jūsų namuose trūksta švaros ir tvarkos. Su ja skalbti - gausite nešvaraus darbo ar netikėto uždarbio. Su..
Kultuvę
Matyti arba su ja ką nors velėti - švarumą ir darbštumą; su kultuve skalbinius velėti - netikėtą uždarbį; su kultuve kam nors per..
Kulšys
Plačias matyti - didelę sveikatą; kulšis sutinusias matyti - saugokis, kad kojos nesusižeistum; kulšį sužeistą matyti - žmonių..
Kumeliukas
Sapne regėti kumeliuką reiškia šviesių darbų pradžią. Kumeliuką pirkti, auginti - gera ateitis, uždarbis. Žaisti su kumeliuku -..
Kumeliukas
Gražų matyti - gerą pasisekimą gyvenime; kumeliuką pirkti ir auginti - gerą ir naudingą uždarbį; su kumeliuku važiuoti - didelį..
Kumpis
Sapnuoti, kad valgote kumpį, reiškia, kad netrukus praturtėsite ir būsite atlygintas. Sapnuoti, kad matote kumpį, reiškia, kad jūs daug..
Kumpis
Sapne regėti kumpį reiškia, kad jūsų laukia nemalonumai dėl patiklumo. Sapne užuosti rūkyto kumpio kvapą - pelningas biznis. Sapnuoti,..
Kumpis
Matyti - nemalonią naujieną; kumpį valgyti - sunkių darbų nugalėjimą; kumpį pjaustyti - greit susilauksi nepageidaujamų svečių;..
Kumščiai
Teks susipešti. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai