Sapnai prasidedantys K

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Klėtį
Matyti arba joje būti - gerą derlių; klėtį pilną matyti - ūkininkams nepaprastą derlių, o šiaip žmonėms - gerą gyvenimą; klėtyje..
Kmynai
Jei sapnuojate kmynus, reiškia, kad jūsų laukia nesunkios ligos. Sapnuoti, kad valgote kmynus, yra jūsų sveikatai palankus ženklas. ..
Knyga
Jei sapnuojate, kad skaitote rimtas ir mokslo knygas, reiškia laukiančią pagarbą ir išmintį. Sapnuoti, kad skaitote lengvo ir malonaus..
Knyga
Sapne vartyti ar skaityti knygą - malonūs siekiai ir užsiėmimai, pagarba, turtas. Skaityti įdomias knygas reiškia sėkmingą asmenybės..
Knygos
Skaityti jas - dar daug privalai mokslo; pirkti - turėsi laisvo laiko; degančios - draugų neteksi. ..
Knygynas
Jeigu sapnuojate, kad užėjote į knygyną, vadinasi, literatūriniai pomėgiai užgoš kitus užsiėmimus. Sapne dirbti knygyne reiškia..
Knygų lentynos
Sapnuoti knygų lentyną reiškia, kad savo gyvenimą praleisite tarp knygų. ..
Knygų spinta
Sapnuoti knygų spintą reiškia tą patį, ką ir knygų lentyna. ..
Koja
Netekti jos - neteksi gero draugo; sulaužyti - būsi pažemintas; sulinkusi - nuostolis, žala; laibos kojos - būsi išduotas; sužeista -..
Koja
Sapnuoti, kad jūsų koja medinė, reiškia padėties pasikeitimą. Sapnuoti, kad turite daug kojų, reiškia, kad gyvenime daug keliausite...
Koja (pėda)
Jei sapnuojate, kati jums skauda kojas, reiškia, kad jūs neturėsite sėkmės ir galimybės judėti pirmyn. Vaikščioti basomis kojomis..
KojinĖs
Jeigu sapnuojate kojines, vadinasi, leisite laiką nedoroje kompanijoje. Šilkinės kojinės - viską paleisite vėjais. Medvilninės - būsite..
Kojinė
Sapnuoti, kad mūvite suplyšusias kojines, reiškia, kad artinasi sunkūs išbandymai. Sapnuoti, kad mūvite suadytas kojines, reiškia, kad..
Kojinės
Matyti kojines - kelionė. ..
Kojokai
Jei sapnuojate, kad turite kojokus, reiškia, kad norite būti aukščiau už visus. Žiūrėkite, nenukriskite. ..
KOJOS Kojos
Tvirtos, sveikos kojos - džiaugsmas ir laimė. Jeigu sapne mergina žavisi savo kojomis, vadinasi, dėl savo tuštybės ji atstums gerą..
KojŪkai
Kojūkus sapnuoti - perspėjimas: lošdami kortomis turėsite daug nuostolių turėti kojūkus - ligos ar luošumo ženklas. Sapne vaikščioti..
Kokakola
Jeigu moteris sapnuoja, kad geria kokakolą, vadinasi, jos sveikata pašlis. Galbūt ji praleis puikią progą ištekėti už gero,..
Kokarda
Tai blogas sapnas - priešai pateiks pražūtingus įkalčius. Saugokite dokumentus, kurie patvirtina nuosavybės teisę. ..
Kokosas
Šis sapnas perspėja apie bergždžius jūsų norus ir svajas, nes klastingi priešai kėsinasi į jūsų teises. Nudžiūvęs kokoso medis -..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai