Sapnai prasidedantys K

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

KryŽkelĖ
Jeigu sapnuojate, kad stovite kryžkelėje, vadinasi, nesugebėsite pasinaudoti gera padėtimi. Jeigu sapne jūs sustojote kryžkelėje ir..
Kryžius
Sapnuoti kryžių beveik visada reiškia nelaimę. ..
Kryžius
Pakelėj - nelinksma žinia; aptaisytas gėlėmis - džiaugsmas; sulaužytas - giminiečio mirtis; geležinis - tavo afera pavyks; aptvertas -..
Kryžkelė
Stovėti joje - neturi tvirto nusistatymo. ..
KrŪmai
Žydintys ar žaliuojantys krūmai pranašauja sėkmę, tarpusavio supratimą. Jei slepiatės krūmuose, - atsikratysite nedraugiškų žmonių...
KrŪtinĖ
Krūtinę nuogą, tvirtą, gražią sapnuoti - sveikata. Jeigu krūtinė balta ir lygi, - sėkmė ir laimė. Jeigu sapne krūtinė ištepta arba..
KrŪtys
Sveikos, švarios krūtys sapne - laiminga moterystė. Krūtis apžėlusias sapnuoti reiškia sėkmę gyvenime, daug turtų. Sužeistos krūtys..
Krūmai
Žali, vešlūs - džiaugsmas arba pasisekimas; rauti arba kirsti juos - meile pasieksi tikslą. ..
Krūmynas
Sapnuoti krūmyną reiškia, kad ateityje išryškės kliūtys, kurios vis dėlto iškils, kaip ir gedulas jūsų šeimoje. Jei sapnuojate, kad..
Krūtinė
Nuogą matyti - gerą sveikatą; krūtinę sulaužytą matyti - seniems - sunkią ligą, o jauniems - netikėtas muštynes; būti pačiam su..
Krūtys
Apžėlusias moterų matyti - turtingumą ir gerą pasisekimą gyvenime; vyrų krūtis apžėlusias matyti - moterims didelę laimę, o vyrams -..
Krūtys
Jei jauna moteris sapnuoja, kad jos krūtys pilnos pieno, reiškia, kad netrukus ji susituoks. Jei moteris yra ištekėjusi, tai sapnas rodo,..
KrĖslas
Krėslą sapnuoti - esate išlepę. Krėsle sėdėti - esate silpnos sveikatos, kamuos painūs reikalai. Sėdint krėslą sulaužyti - liga...
Krėslas
Sapnuoti, kad sėdite patogiame krėsle, reiškia, kad per tingumą apeisite savo reikalus. Keiskitės, jei nenorite tapti vargšu ir gyventi..
Krėslas
Sėdėti jame - painus reikalas; sulūžęs - giminiečio mirtis; suteptas - namų rimties sutrikdymas. ..
Kubilas
Jei sapnuojate pilną kubilą, tai reiškia pasiturimą gyvenimą, perteklių. Jei sapnuojate tuščią kubilą, reiškia, kad sapnuojantysis..
Kubilas
Į kubilą ką nors pilti - susitiksite su senu pažįstamu ar išgirsite gerą naujieną. Kubilas, pilnas vandens, - laimė. Tuščias -..
Kudakavimas
Sapne girdėti kudakavimą reiškia netikėtą sukrėtimą dėl nelauktos sunkios ligos. Tikriausiai liga jus nuskurdins. ..
Kuilys
Ramus kuilis - perspėjimas: saugokitės, jus gali užpulti. Supykusį kuilį sapnuoti - patarimas: nebijokite priešų, jie jus tik baugins. ..
Kuilį
Matyti supykusį - nebijok savo priešų, nes jie stengsis tave įbauginti; kuilį matyti nesupykusį, net ramiai einantį - saugokis, kad..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai