Sapnai prasidedantys K

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Kalnų perėja
Sapnuoti kalnų perėją - rasti kelią į turtą. ..
Kaltas
Jaustis sapne kaltu - pasisekimas. ..
Kaltinamasis
Sapnuoti, kad esate apkaltintas vyro kokiu nors iš anksto suplanuotu nusikaltimu, yra palankus ženklas ir reiškia, kad gausite gerą žinią...
KaltĖs iŠpirkimas
Šis sapnas pranašauja puikų bendravimą su draugais. Biržos lošėjai gali būti ramūs - akcijos biržoje nekris. Jaunuolių flirtas..
Kalva
Sapnuoti, kad esate ant kalvos, reiškia: būkite apdairus, saugokitės netikrų draugų. ..
Kalva
Sapnuoti kalvas - ypač geras sapnas, jei kopiate į kalvos viršūnę. Bet jeigu pavargote, pritrūko jėgų Įkopti į viršūnę ir pasukote..
Kalvis
Kalvis - geri reikalai, nauda. Sapnuoti, kad kalvis pučia dumples - sėkminga kova su skurdu ir likimu. Energingi ir atkaklūs poelgiai duos..
Kalvis
Sapnuoti kalvį reiškia nesėkmes ir ginčus. Kalti geležį, plakti geležį, apdoroti geležį dilde ar kitaip reiškia teisminius procesus..
Kalvė
Matyti kalvę - namų laimė. ..
Kalvį
Matyti kalvį kaustant arklius - sunkų ir niekad nebaigiamą darbą; kalvį matyti kalant raudoną geležį - didelę sveikatą ir patvarumą..
KalĖdos
Kalėdų Šventę sapnuoti - didelė laimė, gyvenimo sėkmė. Sapnuoti kalėdas ne žiemą - džiugi staigmena. Kalėdų valgius gaminti ir..
KalĖjimas
Jeigu sapne matote kalėjimą, kurio langai ryškiai apšviesti, - jūsų įžvalgumas padės išvengti nelaimės. Sapnuoti, jog einate pro..
Kalėdinė dovana
Jei sapnuojate kalėdinę dovaną, reiškia, kad netrukus gausite dovaną, kuria būsite labai patenkintas. ..
Kalėdos
Kalėdų šventę švęsti - didelę laimę ir gerus pasisekimus gyvenime; kalėdų valgius gaminti arba juos valgyti - džiaugsmą; per..
Kalėjimas
Sapnuoti kalėjimą yra ženklas, kad jus graužia sąžinė. Sapnuoti, kad esate kalėjime, reiškia, kad po to, ką esate padaręs,..
Kalėjimas
Regėti jį - patekti į keblumą; kalėti jame - pavojaus išvengimas, ..
Kalėjimo prižiūrėtojas
Sapnuoti kalėjimo prižiūrėtoją yra pagerėjimo ženklas. Prisiminkite patarlę: po lietaus visada būna giedra. ..
Kamanos
Sapne matyti kamanas reiškia, kad jūs turėsite kokių nors reikalų, kurie sukels nerimą ir rūpesčius, bet galų gale viskas bus gerai...
Kamanė
Per sapną girdėti kamanių dūzgimą yra geras ženklas ir reiškia džiaugsmą ir turtą. Tas, apie kurį kamanės dūzgia skrisdamos aplink,..
Kamaraitė
Jei sapnuojate, kad esate kokioje nors kamaraitėje, turite atsiminti, kad net seni, bet gražiai atnaujinti, drabužiai gali jus puošti. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai