Sapnai prasidedantys K

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

KyŠis
Jei vyras sapnuoja, kad gavo kyšį, - įrodymas, kad jis yra doras ir sąžiningas. Jei moteris gauna kyšį, - bus įtariama, kad ji naudojasi..
KŪdikis
Sapne regėti naujagimį reiškia, kad greitu laiku laukia malonūs siurprizai. Daug kūdikių - vargai, bėdos. Ištekėjusiai moteriai..
KŪgis
Rugių ar kviečių kūgis ūkininkams - didelis džiaugsmas, o kitiems žmonėms - laimingas gyvenimas. Dobilų kūgiai - geri metai. Šiaudų..
KŪjis
Kūjį sapnuoti, su juo dirbti - daug dirbsite ir daug uždirbsite. ..
KŪliavirstis
Jei pats darote kūlvirsčius, - įspėjimas, jog neturite saiko. Stebėti kitus, darančius kūlvirsčius - nepasitikėjimas, nepritarimas, net..
KŪmas
Kūmą sapnuoti viengungiui - greit bus vestuvės, o vedusiam - šeimos padidėjimas. ..
KŪnas
Kūną gražų sapnuoti - laimė. Nuogą - gėdos ir pažeminimo ženklas. Ligotas kūnas - teks elgetauti. Sužeistas - skurdas. Geltonas -..
KŪČios
Kūčių vakarą sapnuoti reiškia netikėtą džiaugsmą. Kūčių eglutę sapnuoti - supratimas ir šviesi siela. Puošti kūčių eglutę,..
Kūdikis Kūdikis
Sapnuoti, kad jums gimsta kūdikis - gyvenimo pagerėjimas; galimas ir vaiko gimimas; daug kūdikių - vargai, bėdos; ištekėjusiai moteriai..
Kūgius šieno matyti
Reiškia sunkų, bet naudingą darbą; šieno kūgius krauti į vežimą ir vežti namo - didelį džiaugsmą; kūgis šiaudų supuvusį matyti..
Kūjis
Regėti jį - pavojus; kalti juo - naminių santykių atmaina. ..
Kūjis
Sapnuoti kūjį reiškia, kad niekada nepavyks įkalti kam nors į galvą teisybės apie tai, kaip klostosi reikalai. ..
Kūliavirsčia
Sapnuoti, kad verčiatės kūliavirsčia, reiškia, kad jūsų sveikata yra nelabai stipri. Tuojau pat nueikite pas gerą gydytoją. ..
Kūnas
Regėti savąjį - laiminga santuoka; sužeistas - pavojaus išvengimą; mazgoti jį - turi atlyginti už nuoskaudą. ..
Kūnas
Regėti namie - tuoj bus vestuvės; dėti į karstą - turtinga santuoka. ..
Kūtė (tvartas)
Matyti arba joje būti - gerą ir laimingą gyvenimą; kūtėje gyvulius šerti - gerą gyvulių pasisekimą; pačiam kūtėje gyventi - didelį..
Kūčios
Sapnuoti arba valgyti - didelį džiaugsmą; dalinti kūčių plotkeles - meilę ir nepaprastą džiaugsmą draugijoje; matyti kūčių..
Kąsti
Jei sapnuojate, kad jums įkando šunys, katės ar žvėrys, reiškia, kad ant jūsų yra labai supykęs vienas asmuo, bet kai nusiramins,..
KĖdĖ
Jeigu sapnuojate kėdę, vadinasi, nesugebėsite įvykdyti įsipareigojimų. O jeigu nesiimsite atsargumo priemonių, prarasite pelningą..
KĖgliai
Stovintys kėgliai - išmėginkite save dar sykį. Griūvantys - perspėjimas, kad bėgate nuo savo laimės. Sapnuoti, kad žaidžiate kėgliais..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai