Sapnai prasidedantys K

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Kalakutas
Sapnuoti kalakutąreiškia, kad jus norima "nupešti". Vadinas, stovite prie pavojingos ribos. ..
Kalavijas
Kalavijas sapne patvirtina, kad esate drąsi asmenybė. Aštrų kalaviją sapnuoti - pavyks planai. Atšipęs kalavijas - darbas bus..
Kalavijas
Regėti jį - esi drąsus; kapoti juo - praskinsi gyvenimo keliąs savo energija; būti įkirstam juo - pavojus; aštrus - tavo sumanymai..
Kalba
Girdėti kalbą - būsi draugijoj; kalbėti susirinkime - atitaisysi pagadintą reikalą. ..
Kalba
Jei jūsų kalbos klausosi kiti žmonės, tada noras, kad jus suprastų ir pripažintų, bus patenkintas. Jei jūsų kalbos nesiklauso, -..
KalbĖti
Jeigu sapne su kuo nors kalbatės, vadinasi, greitu laiku sužinosite apie kažkieno mirtį. Be to, jūsų laukia nemalonumai darbe. Jeigu..
Kaleidoskopas
Kaleidoskopas - permainos gyvenime su nedidelėmis, bet geromis perspektyvomis. Jei sudaužėte kaleidoskopą, prarasite draugų pasitikėjimą...
Kalendorius
Sapnuoti kalendorių reiškia netikslius apskaičiavimus. Ieškoti kalendoriaus ir jo nerasti - perspėjimas: nepamirškite svarbių dalykų...
Kalendorius
Matyti kalendorių - nelengvas gyvenimas, ..
Kalendorius
Sapnuoti kalendorių reiškia, kad jūsų gyvenimas bus aktyvus ir judrus. ..
KalioŠai
Matyti sapne kaliošus reiškia įspėjimą, kad be reikalo esate toks atsargus ir uždaras. Pirkti kaliošus - išvyka, kuriai tinkamai..
Kaliošai
Sapnuoti kokį nors guminį daiktą, pavyzdžiui, kaliošus, yra puiki pranašystė. ..
KalkĖ
Rašyti ar spausdinti per kalkę - pikti kėslai, nenoras prisipažinti, kad esate kažkokio sumanymo iniciatorius. Jei mergina sapnuoja, kad..
KalkĖs
Sapne regėti kalkes - smūgis, po kurio negreitai atsigausite, tačiau vėliau tapsite turtingesni nei anksčiau. ..
Kalkės
Sapnuoti kalkes reiškia reikšmingus įvykius, per kuriuos sapnuojantysis turės parodyti visą savo drąsą, ryžtingumą ir protą. Patirsite..
Kalnai
Apaugę mišku - neištikimumas; su pilim - turtas; kopti ant jų - sunkus žygis; stovėti viršukalnėje - nugalėti priešus; įkopti ir..
Kalnai
Sapnuoti, kad kopiate į kalną ir pasiekiate viršūnę, reiškia sėkmę jūsų veikloje, nors iki tol bus sudėta daug aukų. Kopti į kalną..
KALNAS Kalnas
Matyti sapne kalnus reiškia kliūtis ir sunkumus, kurie gali būti susieti su konkurencija. Bet gali reikšti ir tai, kad jūs iš adatos..
Kalnietis
Sapnuoti kalnietį reiškia paprastą, ramų ir primityvų gyvenimą. ..
Kalnų ožys
Jei sapnuojate kalnų ožį, reiškia, kad esate sumanęs eiti į medžioklę. Atsisakykite šio savo sumanymo, nebandykite likimo. ..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai