Sapnai prasidedantys K

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Kaupti
Per sapną matyti kaupiant reiškia, kad netrukus turėsite progą prisiminti savo seniai padarytą blogą poelgį ir tai jus labai nuliūdins. ..
Kauptukas
Kauptuką matyti arba su juo ką nors kaupti - greit susilauksi gerų darbų; su kauptuvu bulves arba kitas daržoves kaupti - gerą derlių;..
Kauptukas
Jeigu sapne regite kauptuką, vadinasi, priešas pasistengs pažeminti jus prieš visuomenę. Sapnas apie kauptuką labai dažnai perspėja, kad..
Kauptukas
Sapnuoti kauptuką reiškia, kad jūsų laukia daug vilčių teikianti ateitis. Jūsų laukia darbas, kuris suteiks jums daug pasitenkinimo ir..
Kaustyti
Sapnuoti, kad kaustote arklį, yra puiki pranašystė ir reiškia sėkmę ir laimę. Jei sapnuojate, kad kaustote asilą arba mulą, reiškia,..
Kaučiukas
Sapnuoti kaučiuką reiškia: jei norite praturtėti, išvykite iš šalies. ..
Kava
Merginai sapnuoti kavą reiškia apkalbas, ginčus. Jeigu sapnuojate žalią kavą, vadinasi, įžūlūs priešai sieks jums blogio. Jeigu..
Kava
Sapnuoti kavą apskritai nėra palankus ženklas. Sapnuoti, kad geriate kavą, reiškia, kad jūsų laukia vienatvė ir pasiaukojimas ir kad jus..
Kava
Merginai sapnuoti kavą reiškia apkalbas, ginčus; jeigu sapnuojate žalią kavą, vadinasi, įžūlūs priešai sieks jums blogio; jeigu..
Kavalerija
Sapne regėti raitąją kariuomenę - asmeniniai pasiekimai beje, šiuos pasiekimus lydės nedidelė sensacija. Kavaleriją mūšyje sapnuoti -..
KavamalĖ
Kavamalė - pavojus. Jums reikia sukaupti visą dėmesį, energiją ir apdairumą, kad nugalėtumėte neĀ¬gandas, neutralizuotumėte pasekmes...
KavinĖ
Jeigu sapnuojate, kad esate kavinėje, tai venkite draugiškų ryšių su žmonėmis, kurie jūsų nemėgsta. Gali būti kad į jūsų turtą..
Kazokas
Jeigu sapne regite kazoką, vadinasi, dėl lengvabūdiškų pasilinksminimų ir gėdingų poelgių būsite pažeminti..
KaŠtonas
Kaštono medį sapnuoti - sveikata ir patarimas: paskubėkite įgyvendinti savo sumanymus. Kaštono vaisiai - džiaugsmo, drąsos ir atkaklumo..
Kaštanai (vaisiai)
Regėti juos - džiaugsmas; valgyti - laimė. ..
Kaštanas (medis)
Pasiskubink įvykdyti savo sumanymą, ..
Kaštonas (vaisius)
Sapnuoti kaštonus reiškia linksmą šeimos susiėjimą, santaiką ir ramybę. ..
KaČiukas
Kačiukas - nedideli nemalonumai, susierzinimas. Jeigu moteris sapnuoja baltą, gražų, pūkuotą kačiuką, - tai ji apgaulingai bus įviliota..
Kedras
Jeigu sapne regite puikius, gražius kedrus, vadinasi, naujuose darbuose lydės sėkmė. Jeigu sapne kedrai nudžiūvę, -nuliūdimas. Niekas..
Keiksmai
Keiksmai sapne - netikę papročiai gyvenime. Keikti sapne ką nors bjauriais žodžiais - pasiseks reikalai. ..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai