Sapnai prasidedantys K

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

KuprinĖ
Jeigu sapne matote kuprinę, vadinasi, malonumus patirsite be draugų. Jeigu sapnuojate, kad linksmai keliaujate su kuprine ant pečių,..
Kuprinė
Sapnuoti, kad turite kuprinę, reiškia, kad vesite (ištekėsite) už tingų (-aus) ir negabų (-aus) asmenį (-ens) ir ant savo pečių..
Kuprinė
Sapnuoti, kad turite kuprinę, reiškia, kad vesite (ištekėsite) už tingų (–aus) ir negabų (–aus) asmenį (–ens) ir ant savo pečių..
Kuprius
Sapnuoti, kad matote kuprių, reiškia laimę. Sapnuoti, kad esate kuprius, yra pažeminimo ir gėdos ženklas. ..
KupĖ
Kupė sapnuoti - kelionė. ..
Kurapka
Sapnuoti kurapką reiškia, kad bendrausite su labai svarbiu asmeniu. ..
Kurapka
Jeigu sapnuojate kurapkas, - jūsų laukia gera ateitis. Daug kurapkų žada laimę bei didelį turtą. Jeigu sapne kurapkos skraido - daug..
Kurmis
Kurmis yra moralinio ir dvasinio aklumo simbolis tam, kuris sapnuoja. Jis sužlugs per save ir savo necivilizuotus veiksmus. Sapnuoti kurmį..
Kurmis
Regėti jį - nemandagiai pasielgs su tavim. ..
Kurmis
Sapne matyti kurmį reiškia, kad jūs turite priešų jeigu sapnuojate, kad gaudote kurmį, vadinasi, nugalėsite visas kliūtis ir užimsite..
Kurpius
Kenkti sau neapsigalvodamas. ..
Kurpius
Sapnuoti, kad esate batsiuvys, reiškia, kad jūsų laukia ilgas, varginantis ir blogai atlyginamas darbas. Sapnuoti, kad matote kurpių..
KurpĖs
Daug kurpių sapnuoti - galima byla. Valyti jas - būsite gerbiami. Pirkti ruoškitės kelionėn pamesti kurpes - turėsite nuostolių. Taisyti..
Kurpės
Autis naujomis - patirti ką miela; ankštos - pasunkėjęs gyvenimas; nuplyšę - liksi nuskriaustas; šveisti jas - būsi gerbiamas ir..
Kurtas
Smarkiai padirbėjęs laimėsi. ..
Kurtas
Kurtą sapnuoti - padirbėkite ir laimėsite. ..
Kurtumas
Sapnuoti kurčią žmogų - dideli nuostoliai. Su juo kalbėtis - sunkumai, kurių turite, nepasibaigs. Kurčią save sapnuoti - niekas jūsų..
Kurčias
Jei sapnuojate, kad esate kurčias, reiškia, kad visada turėsite puikią klausą. ..
KuŽdesys
Jei girdite kažką kuždantis, vadinasi, nuo jūsų kažkas slepiama. Sakyti kitam kažką pašnibždom - nenuoširdi parama, pagalba,..
Kvadratas
Kvadratas yra tvarkos ir tikslumo simbolis. Matyti per sapną kvadratą reiškia, kad jūsų būdas yra per daug nepastovus ir kad jūs nesate..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai