Sapnai prasidedantys K

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Kankinti
Kankinti ką nors sapne - nugalėsite priešus, nors turėsite reikalų su nemaloniu žmogumi. Kita kankinimų reikšmė - darbe bus perversmas..
Kankinys
Sapne regėti kankinį reiškia nenuoširdžius draugus, nelaimes namuose ir nesėkmingus reikalus. Sapne pačiam būti kankiniu reiškia..
Kankinys
Sapnuoti, kad esate kankinys, reiškia, kad vesite moterį ar ištekėsite už vyro, kuris dėl savo sunkaus būdo jus padarys kankiniu (–e). ..
Kankinys
Sapnuoti, kad esate kankinys, reiškia, kad vesite moterį ar ištekėsite už vyro, kuris dėl savo sunkaus būdo jus padarys kankiniu (-e). ..
KanklĖs
Kankles sapnuoti ar jomis skambinti – pasilinksminimas. Skambinti kanklėmis ir dainuoti - pasiseks moterų draugijoje. Senukas, skambinantis..
Kanklės
Kankles sapne matyti arba jomis skambinti - naudingą pasilinksminimą; dainuoti kanklėms pritariant - didelį pasisekimą moterų tarpe;..
Kankorėžis
Sapnuoti kankorėžį yra ženklas, kad darbas jums suteiks pasitenkinimą ir neblogas pajamas. Bus pasikeitimų tarp jūsų pažįstamų. ..
Kanoja
Matyti kanoją - jūsų planai gali išsipildyti. Plaukti kanoja - jūsų norai išsipildys. Iškristi iš kanojos - neteksite pinigų. Matyti..
Kanopa
Kanopa - nelaimė, nesėkmė. Jūs gerai padarysite, jeigu vengsite draugystės su nepažįstamais žmonėmis. ..
Kantrus
Sapnuoti nuolankų ir kuklų vyrą ar moterį reiškia, kad jūsų žmona ar jūsų vyras bus nuolankus (–i) ir paslaugus (–i). ..
Kantrus
Sapnuoti nuolankų ir kuklų vyrą ar moterį reiškia, kad jūsų žmona ar jūsų vyras bus nuolankus (-i) ir paslaugus (-i). ..
KanČia
Tai blogas sapnas jis žada nerimą, geras ir blogas permainas. Jausti kančią sapne - nelaiminga meilė. Jeigu mergina sapne patiria kančios..
Kančia
Sapnuoti, kad dalyvaujate kankinime, yra labai blogas ženklas. Jūsų laukia finansinės bėdos arba ligos šeimoje. ..
KAPAI Kapai
Sapne vaikščioti tarp kapų reiškia nesėkmingas vedybas. Jeigu jūs sapnuojate, kad žiemą vaikštote po kapines arba šventorių, laukite..
Kapas
Sapnuoti kapą reiškia: pirma paprašykite pritarimo savo brangių mirusių artimųjų, o tik tada imkitės to reikalo, kurį turite mintyse...
Kapas
Sapne matyti kapą - liūdnas nuotykis, bloga žinia; kasti jį - laiminga santuoka; užkastas - liga; laidojamam būti - vestuvės. ..
kapinės Kapinės
Sapnuoti kapines yra geras ženklas: reiškia klestėjimą ir ilgą gyvenimą. Taip pat tai yra sveikatos ir džiaugsmo ženklas. ..
Kapinės
Kapines matyti arba po jas vaikščioti - iš artimųjų kas nors mirs; kapines lankyti ir matyti ant kapų gražias gėles žydint - ilgą ir..
Kapitalistas
Sapnuoti, kad esate kapitalistas, reiškia, kad su savo darbu toli nueisite. Bet nešokite aukščiau bambos. ..
Kapitonas
Sapnuoti, kad esate kapitonas, reiškia: tęskite taip ir toliau, – įveikite visas kliūtis. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai