Sapnai prasidedantys K

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Keiksmažodis
Sapnuoti, kad keikiatės arba girdėti kitus keikiantis, reiškia, kad jums reikia šalintis to begėdiško, nešvankaus ir užgaulaus žmogaus...
Keleivis
Keleivį einant matyti - greit išgirsi negerą naujieną; matyti suvargusį keleivį - greit susilauksi didelio skurdo; keliauti per..
Keleivis
Sapne regėti einantį keleivį reiškia negerą naujieną. Sapnuoti suvargusį keleivį reiškia, kad greitai sulauksite didelio skurdo. Sapne..
Keliai
Sapnuoti, kad turite stiprius ir sveikus kelius, reiškia persikėlimus ir keliones. Turėti kaulėtus ir silpnus kelius nestiprią sveikatą ir..
Keliai
Matyti kelius (žmogaus) gražius, sveikus - sėkmė laukia. ..
KeliaklupsČiauti
Jeigu sapne regite keliaklupsčiautoją, tai greitu laiku neteisėtai ir nepelnytai užimsite garbingą vietą. Sapne regėti pažįstamą..
Keliaraištis
Sapnuoti keliaraištį reiškia, kad jūs lankotės pas abejotinos moralės moteris ir tai kenkia jūsų reputacijai. ..
Kelias
Eiti lygiu keliu - gyvenimas be rūpesčių; tiesus - greitas sumanymų įvykimas; nelygus, blogas - kliūtys; vingiuotas - pasisekimas dar..
Kelias
Kelias reiškia žmogaus gyvenimą ar likimą, kuris veda į tikslą ir veiklos realizaciją. Tiesus kelias rodo, kad einate teisinga linkme...
Kelias
Sapnuoti, kad einate plačiu, tiesiu ir lygiu keliu, reiškia, kad gyvenimo kelias, kuris jums atsiveria į ateitį, yra lengvas ir patogus. Tai..
Keliauninkas
Sapne regėti keliauninką reiškia, kad jūs kelionėje prarasite pinigus. Šis sapnas moterims žada malonius susitikimus. Jeigu sapnuojate..
Keliauti
Matyti save kažkur keliaujantį - per savo kaltę įkliūsi į bėdą; keliauti pėsčiam - svarbaus reikalo atidėjimas; važiuotam - pastovi..
Kelio mokestis
Sapnuoti, kad mokate kelio mokestį, reiškia, kad turėsite išleisti gana nemažą sumą pinigų, jei norite pasiekti tai, ko labai..
KELIONĖ KelionĖ
Jeigu keliaujate po nepažįstamas, niūrias vietas, laukia sunki liga. Jeigu sapne keliaujate su maloniais žmonėmis, tai turėsite..
Kelionė į šventas vietas
Sapnuoti, kad keliaujate į šventąsias vietas, reiškia, kad jūs stovite lemtingoje savo gyvenimo kryžkelėje. Būkite drąsus ir..
Kelis
Jeigu mergina sapnuoja, kad jos keliai apvalūs ir gražūs, tai ji turės daug gerbėjų, tačiau nė vienas jos neves. Jeigu sapne galvojate,..
Kelmas
Matyti tvirtą kelmą - biznis pasiseks. ..
Kelmas
Sapnuoti kelmą reiškia, kad jūsų šeima bus laiminga ir vieninga, jūsų vaikai bus sveiki ir stiprūs. Sapnuoti kelmą židinyje reiškia..
Kelmas
Jeigu sapnuojate kelmus, vadinasi, jums reikia keisti gyvenimo būdą. Jeigu sapne regite kelmų lauką, - nesugebėsite išvengti nelaimės...
KelnĖs
Jeigu sapnuojate kelnes, vadinasi, su jumis kas nors neteisingai pasielgs. Sapne regėti suplyšusias kelnes - pažeminimas. Sapne apsimauti..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai