Sapnai prasidedantys K

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Komunistas
Komunistą sapnuoti - visuotinos tvarkos suirutė. Jo sapne klausytis - subankrutuosite. ..
Koncertas
Koncertą sapnuoti ir girdėti ligoniams reiškia sveikatą, o sveikiems žmonėms - linksmą pokylį. Jeigu sapnuojate, kad klausotės puikaus..
Koncertas
Matyti arba jį girdėti - ligoniams gerą sveikatą, o sveikiems linksmą ir laimingą pokylį; pačiam koncertuoti - didelę garbę ir gerus..
Konditerija
Jeigu sapnuojate nesutvarkytą ir nešvarią konditerijos parduotuvę, vadinasi, priešai apsimes draugais. Nepatikėkite savo reikalų kitiems..
Konditeris
Jei sapnuojate konditerį, reiškia, kad netrukus prarysite labai karčią piliulę. ..
Konduktorius
Konduktorių sapnuoti - laukia varginanti kelionė. ..
Konfeti
Jeigu sapnuojate, kad konfeti byra lyg lietus ant besilinksminančių žmonių būrio, vadinasi, jūs daug prarasite pirmenybę teikdami..
Konfiskavimas
Jei sapnuojate, kad dalyvaujate ką nors konfiskuojant, reiškia, kad jūsų elgesys sukels daug triukšmo, bet paskui viskas pasisuks jūsų..
Kongresas
Kongresą sapnuoti - savo poelgiais atkreipsite kitų dėmesį. ..
Konjakas
Jei kas nors jums padovanojo konjako butelį, -gausite pelningą užsakymą. Jei perkate konjaką, - nenumatytos išlaidos. Jei išliejote..
Konkurentas
Konkurentą sapne regėti - kažkas jums pakenks. ..
Konservai
Matyti daug konservų - laukia daug rūpesčių ir vargų. Pirkti konservus - turėsite bėdos. Matyti ar valgyti konservus - turtas,..
Kontora
Kontorą sapnuoti, joje dirbti - netikėtos išlaidos, padidės mokesčiai. Su kontoros darbuotoja kalbėtis - nemaloni naujiena. Kontorines..
Kontora
Matyti arba pačiam joje dirbti - greit turėsi netikėtų išlaidų; su panele kontoriste kalbėti - nemalonią naujieną; kontoros knygas..
Konvulsija
Konvulsija (mėšlungis) sapne - gyvenimo smūgis. ..
Kopa
Sapnuoti kopą reiškia, kad jūs skęsite stiklinėje vandens. ..
KoplyČia
Sapne matyti koplyčią reiškia barnius, nedarną aukštuomenės sluoksniuose ir neišspręstas dalyki┬Čnes problemas. Sapnuoti, kad esate..
Koplyčia
Jei sapnuojate, kad esate kokioje nors koplyčioje, reiškia: patikėkite savo rūpesčius tikram draugui. Pajusite palengvėjimą. ..
Koplyčią
Matyti arba joje būti - mirtį; giedoti koplyčioje - žmogaus nusiraminimą; statant koplyčią matyti arba pačiam statyti - gailestingumą;..
KopŪstas
Tai blogas sapnas-visur vyraus netvarka. Jeigu sapne sodinate kopūstus, vadinasi, gyvensite viską protingai apskaičiuodami jeigu sapne matote..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai