Sapnai prasidedantys K

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Kopūstai
Valgyti iš daržo - ūkininkams gerą uždarbį, o šiaip žmonėms - gerą pasisekimą darbuose; kopūstus kirsti - gerą ir naudingą darbą;..
Kopūstas
Sapnuoti kopūstus nėra gera pranašystė, nes tai yra liūdesio ir ilgesio ženklas. Sutiksite žioplą asmenį, kuris jums įvarys liūdesį...
KopĖČios
Daug kopėčių sapnuoti - išprotėsite. Kopėčios ligi dangaus - viskas bus taip, kaip ir planavote. Sapne kopėčias statyti prie lango -..
Kopėčios
Sapnuoti, kad nešate kopėčias, reiškia, kad sapnuojantysis turi kažkam suteikti pagalbą. Sapnuoti virvines kopėčias arba prie lango..
Kopėčios
Kopti jomis aukštyn - išdidumo patenkinimas; kopti žemyn - nedėkingumo patirti; pastatytas prie lango - saugokis vagių; nešti jas -..
Koralas
Sapnuoti ką nors koralo spalvos reiškia, kad jums nereikės medikų pagalbos. ..
Koralas
Koralai - tikra draugystė. Balti koralai - neištikimybė ir nelaiminga meilė. Sapnuoti spalvotus koralus - geras sapnas. ..
Koridorius
Sapnuoti, kad vaikščiojate pastato koridoriais, reiškia ramų gyvenimą santuokoje. Sapnuoti, kad klaidžiojate tamsiais požeminiais..
Korsaras
Jei sapnuojate, kad esate korsaras, reiškia (jei esate vyras), kad pamilsite puolusią moterį arba (jei esate moteris) piktą ir nemalonų..
Korsetas
Regėti atidengtą - patirti slėpinį. ..
Korsetas
Korsetą sapnuoti moterims - nelaimė, o vyrams -kažkas jumis pasipiktins. Savo žmonos ar mylimosios korsetą sapnuoti -jus suvedžios,..
Kortos
Sapnuoti naujas kortas - didelė jėga. Senas - nusilpimas. Matyti kortas iš tolo - rūpestis, pavojai. Jeigu sapnuojate, kad žaidžiate..
Kortos
Sapnuoti žaidimo kortas yra bloga pranašystė. Sapnuoti, kad žaidžiate kortomis reiškia: jūsų gyvenime bus daug pakilimų ir kritimų...
Kortos (lošiamosios)
Matyti lošiamasias kortas - rūpestis; lošti jomis - biznis nesiseks. ..
Kostiumas
Kostiumą sapnuoti - užklups bėdos ir nuostoliai. ..
KosĖti
Jeigu sapnuojate, kad kankina įkyrus kosulys, vadinasi, jūsų sveikata pablogės. Sapne matyti, kaip kosi kiti žmonės, - nemalonumai. Jeigu..
Kova
Jeigu sapne kovojate su priešais, - laukite rimtų sunkumų; jeigu jūs sapne kovą laimite, tai nugalėsite visas kliūtis. Veikliems..
Kova
Jei sapnuojate, kad dalyvaujate kovoje, reiškia, kad būsite pašauktas į teismą liudininku. ..
Kovas
Jeigu sapnuojate kovus, vadinasi, jūs vertinsite draugus, kurie jums teikia džiaugsmą ir pasitenkinimą, nors jūsų mintys, jausmai ir..
KoŠmaras
Košmaras - ginčai ir nesėkmingi reikalai. Tai Įspėjantis sapnas, kad būtumėte atsargūs su nepažįstamais žmonėmis. Moteriai šis..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai