Sapnai prasidedantys P

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Paskola
Sapnuoti, kad įsigijote skolon kokį nors daiktą, reiškia, kad jūs visada prisiminsite tą, kuris jums padėjo sunkią valandą. ..
Paslaptingumas
Paslaptingumas sapne - gali užpulti banditas. ..
Paslaptis
Jeigu sapnuojate, kad paslaptingi įvykiai jums nemalonūs, vadinasi, įkyrės pašaliniai žmonės. Sis sapnas įspėja, kad reikia atlikti..
PaslĖpti
Sapnuoti, kad norite kažką paslėpti - keblios aplinkybės. Jeigu mergina slepia kažkokius daiktus, vadinasi, ji išgirs daug apkalbų,..
Pasninkauti
Sapnuoti, kad pasninkaujate, reiškia, kad netrukus būsite pakviestas į prabangią puotą. ..
Pastarnokas
Sapnuoti, kad valgote pastarnokus - sėkmingas biznis ir prekyba. Įsimylėjusiems šis sapnas pranašauja nepalankias aplinkybes ir liūdesį. ..
Pastatas
Sapnuoti kokį nors pastatą reiškia, kad jūsų baimė yra perdėta. ..
Pastatas
Dideli puikūs pastatai - ilgas, geras gyvenimas, kelionė į tolimą šalį. Nedideli, neseniai pastatyti pastatai - šeimyninė laimė,..
PastogĖ
Sapne užlipti i pastogę reiškia, kad mėgstate kalbėti apie gyvenimo problemas leisdami veikti kitiems. Neturtingam žmogui šis sapnas..
Pastoliai
Pastoliai - kančia. Jeigu sapnuojate, kad lipate ant pastolių, vadinasi, draugas jus pasmerks dėl poelgio, kurio nepadarėte. Leistis nuo..
PastumdĖlis
Pastumdėliu sapne būti - prastas darbas. ..
Pasukos
Jeigu sapnuojate, kad geriate pasukas, vadinasi, teks užmiršti aukštuomenės malonumus. Šis sapnas gali reikšti ir sveikatos pablogėjimą...
Pasveikimas
Sapnuoti, kad sveikstate, reiškia, kad sužinosite puikią naujieną. ..
Pataisyti
Jei sapnuojate, kad taisote iškrėstą kvailystę, reiškia, kad ateityje jūsų elgesys bus nepriekaištingas. ..
Patalas
Patalą minkštą ir gražų sapnuoti - laiminga meilė. Nešvarų patalą sapnuoti - gresia sunki liga. Raudona patalynė - gera ateitis. Vyrui..
Patalas
Patalą minkštą ir gražų matyti - gerą pasisekimą meilėje; patalą nešvarų matyti - sunkias ligas; merginos patale gulėti - ištikimą..
Patarimas
Jeigu sapnuojate, kad jums kažkas pataria, vadinasi, sugebėsite išsaugoti savo nepriklausomybę ir moralę. Sapnuoti, kad jums pataria seni..
Patarimas
Patarti ką kitam - byla, nemalonumai dėl mažmožio; girdėti kitų patarimus - atsilygins tau nedėkingumu ar išaiškės apgavystė. ..
Patefonas
Jeigu sapnuojate patefoną, vadinasi, atsiras žmogus, kuris jus pamils. Pirkti patefoną - galite būti išjuokti girdėti grojant patefoną -..
Patenkintas
Patenkintam sapne būti - nusiminimas ir kentėjimas dėl savo graužaties. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai