Sapnai prasidedantys P

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

PardavinĖti
Jeigu sapnuojate, kad ką nors pardavinėjate, -jūsų laukia pavojai ir įvykiai, kurie sukels rūpesčių. Parduoti ką nors - nauda. Parduoti..
PardavĖjas
Sėklų pardavėją sapnuoti - susidursite su blogais žmonėmis. Vyno pardavėjas sapne - kelias dienas linksmai gyvensite. Drabužių..
Pardavėjas
Būti juo - netekti nepriklausomumo. ..
ParduotuvĖ
Parduotuvė, pilną pirkėjų, - pelnas. Jeigu sapnuojate, kad parduotuvėje daug prekių, - laukite sėkmės, klestėjimo. Jeigu sapne..
Parduotuvė
Sapnuoti, kad esate parduotuvėje reiškia, kad jūsų gyvenimą apkartins patyčios ir šmeižtai. ..
Parduotuvė
Parduotuvė su daugeliu pirkėjų - pelnas; uždaryta - blogi reikalai, derėtis sapne perkant ar parduotat - ramybė, geri laikai; jei..
Parduotuvė (žaislų)
Jei savininkas sapnuoja savo žaislų parduotuvę - didelė tikimybė, kad persidirbot ir jums reikalingas poilsis; įsimylėjusiems ar šeimos..
Pareiga
Sapnuoti, kad atliekate kokias nors pareigas arba darbą, reiškia, kad jus kankina dideli rūpesčiai. ..
PareigŪnas
Sapnuoti, kad pas jus atėjo pareigūnas - finansinės problemos ir grėsmė reputacijai..
Parfumerija
Parfumeriją sapnuoti - jūsų džiaugsmas trumpas. Parfumerija kvepintis - sėkmė. ..
Parijas
Sapnuoti pariją yra aiškus ženklas, kad prispaudus bėdai, jums padės žmogus, priklausantis pačiam žemajam socialiniam sluoksniui. ..
Parkas
Sapnuoti, kad vaikštote po gražiai sutvarkytą parką - malonus laisvalaikis. Jeigu sapne jūs vaikštote po parką su savo mylimąja, -..
Parkas
Vaikščioti po jį - nepriteklius. ..
Parklupti
Sapnuoti parklupusią moterį - nemalonūs įvykiai parklupusį elgetą pakelti - džiaugsmas. Parklupti sapne ant kelių - būsite pažeminti..
Parklupti
Parklupti ant kelių - didelį pažeminimą; parklupusią moterį matyti - nemalonų nuotykį; parklupusį elgetą matyti ir jį pakelti -..
Parlamentas
Jei sapnuojate, kad posėdžiaujate parlamente, reiškia: kiek žmonių jums yra davę kalnus gražiausių pažadų, bet iš tikrųjų jie nė..
Parodija
Jei sapnuojate, kad dalyvaujate parodijoje, reiškia, kad vienas juokdarys jūsų draugas rengiasi iškrėsti jums pokštą. ..
Partija
Partiją sapne sukurti - patarimas dalyvauti rinkiminėje kampanijoje - jūs būsite išrinkti būti iš partijos išmestam - blogas gyvenimas. ..
PartitŪra
Partitūrą rašyti - turite gerą užnugarį. Groti pagal partitūrą - daug darbo turėsite. ..
PartnerystĖ
Jeigu sapne partnerystė yra maloni, - jaudinančios naujienos ir blogos reikalų permainos. Sapnuoti partnerę moterį - nauja veiklos rūšis,..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai