Sapnai prasidedantys P

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

PavardĖ
Pavardę sapne parašytą matyti - būsite įtraukti į bylą. Ją girdėti - gera žinia. ..
Pavardė
Girdėti savą - gera žinia; regėti parašytą - įkliūsi į bylą. ..
PavargĖlis
Pavargėlį sapnuoti - laimė. Daug pavargėlių sapne regėti - nesėkmės ir skurdas. Su pavargėliu juokauti - pyksitės su draugais. Šokti..
Pavargėlis
Pavargėlį matyti - didelę ir netikėtą laimę; pačiam pavargėliu būti - vargingą ateitį; su pavargėliu ginčytis - didelius..
Pavasaris
Sapne regėti, kad atėjo pavasaris - linksmos iškilmės bei puiki reikalų klotis. Sapnuoti ankstyvą arba vėlyvą pavasarį - pavojus ir..
Pavasaris
Pavasaris - puiki ateitis. ..
Pavedimas
Jeigu sapne atliekate kažkieno pavedimą, - susitiksite su sielai mielais žmonėmis. Sis sapnas žada ir santarvę namuose. Jeigu mergina..
Paveikslas
Jeigu sapnuojate paveikslą, vadinasi, ištiks nelaimė arba jus apgaus. Sapne regėti geriausius senų ir šiuolaikinių meistrų paveikslus -..
Paveikslas
Sapnuoti ant sienos pakabintą paveikslą reiškia gerovę ir džiaugsmą. Sapnuoti, kad tapote paveikslą, reiškia pagarbą ir šlovę..
Paveikslas (šventasis)
Regėti jį - džiaugsmas; nukabinti - nedėkingumas; sunaikinti - nelaimė; regėti veidrodyj - liga. ..
Paveikslų galerija
Jei sapnuojate, kad esate paveikslų galerijoje, reiškia, kad gėrėsitės nuostabiu reginiu. ..
PaveldĖtojas
Jeigu sapne paveldėjote kokį nors turtą, brangenybes, - prarasite tai, ką turite. Šis sapnas įspėja, kad artėja išbandymai. Gali..
Pavilgas
Jei sapnuojate, kad ragaujate pavilgą, reiškia, kad laukia linksma savaitė šeimoje. Gaminti pavilgą reiškia, kad mėgstate paprastus..
Paviljonas
Sapnuoti paviljoną reiškia, painiavą ir nemalonumus per moteris. ..
Paviljonas
Matyti paviljoną - liūdesys. Būti jame - slapta meilė. Pavirtimas Šis sapnas reiškia, kad laukia netikėtos permainos į gerąją arba..
Pavojus
Jeigu sapnuojate, kad jums gresia mirtinas pavojus, vadinasi tapsite įžymus ir gyvenime užimsite garbingą vietą. Sapnuoti artimą žmogų..
Pavojus
Sapnuoti, kad atsidarėte pavojuje, reiškia, kad jūsų dvasia yra sunerimusi. Jums reikia prasiblaškyti. ..
Pavydas
Pavydėti kitiems - nauji draugai. Jeigu sapnuojate, kad kažkas jums pavydi, - nesusipratimai tarp draugų, kurie per daug rūpinasi jūsų..
Pavydas
Sapnuoti, kad pavyduliaujate arba keliate pavydo scenas, reiškia, kad kaip vyras arba žmona turėsite ištikimybės veidrodį. ..
Pavydėti
Sapnuoti, kad kam nors pavydite, reiškia įspėjimą: būkite patenkintas savo padėtimi, nes yra tokių, kurie gyvena blogiau už jus. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai