Sapnai prasidedantys P

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Pešti
Sapnuoti, kad pešate vištas, kitus paukščius apskritai nėra geras ženklas: jūs esate radęs piešimui gerą vištą. Tačiau atminkite,..
PeČiai
Jeigu sapnuojate apnuogintus pečius, vadinasi, laimingos permainos privers į pasaulį pažvelgti kitaip. Sveiki ir stiprūs pečiai - laimė..
Pečiai
Pečiais traukti - sunkų ir nemalonų darbą; pečius kruvinus turėti - didelį vargą; jeigu kas nors nukirto mentį - mirtį iš namiškių..
Pianinas
Pirkti sutuoktiniui sapne pianiną - prisirišimas ir tyra meilė. Mokytis skambinti pianinu - nuobodus darbas. Pianiną girdėti skambant -..
Piemenė
Piemenė - malonus susitikimas. ..
Piemuo
Sapnuoti, kad ganote gyvulius miške ar pievoje, reiškia, kad gerai seksis jūsų reikalai. Matyti piemenį, ganantį jūsų bandą, reiškia,..
Piemuo
Ganąs gražius galvijus - laimingas gyvenimas; liesus - šeimos prieauglis; ganąs kiaules - nugalėti savo priešus. ..
Piemuo
Piemenį sapnuoti - susipažinsite su nauju draugu. Sapnuoti ūkininkams, kad piemenys gano savo bandas - geras derlius, sėkmingas..
Pienas
Sapnuoti pieną reiškia, kad vienas kvaišas asmuo nuves jus toli kvailysčių keliu. Jei ištekėjusi moteris sapnuoja, kad jos krūtys..
Pienas
Pirkti - džiaugsmas; palieti - nuostolis dėl pasiskubinimo; gerti jį - sulauksi sunkių dienų. ..
Pienas
Pieną sapnuoti vyrui - bus mylimas moterų, o moteriai reiškia, kad ji yra nėščia. Senai moteriškei pieną sapnuoti - taps turtinga. Sapne..
PienĖ
Pienes sapnuoti - jums kažkas kenkia. Sėti pienes - nesulauksite dėkingumo. Laistyti - nemalonumai, dėl kurių būsite kalti. Skinti pienes..
PietŪs
Pietauti viešoje vietoje - perspėjimas: saugokite savo žarnyną. Jeigu sapnuojate, kad pietų metu linksmai šnekučiuojatės su draugais, -..
Pietūs
Sapnuoti, kad ką nors vaišinate pietumis arba jus vaišina pietumis, reiškia, kad jūsų gyvenimas bus ramus ir džiaugsmingas. ..
Pietų stalas
Jei sapnuojate, kad sėdite prie pietų stalo, reiškia, kad šeima patirs daug džiaugsmo. ..
Pieva
Eiti ja - gera ateitis; gulėti joj - malonus gyvenimas; žalia - laiminga santuoka. ..
Pieva
Sapnuoti, kad esate pievoje, yra geras ženklas tam, kas valdo žemę, o kitiems sapnas reiškia sunkumus versle. Apskritai, jei sapnuojate..
Pieva
Žalia pieva - jūsų santuoka laiminga. Jeigu sapnuojate, kad vaikščiojate po pievelę -laukite džiaugsmo ir klestėjimo. Jeigu pievelė..
Pievelė
Jei sapnuojate pievelę, reiškia: aiškiai nusibrėžkite savo gyvenimo tikslą, jei manote, kad jūsų gyvenimas yra skurdus ir be interesų. ..
PieŠinys
Piešinį sapnuoti - aplinkiniai bus jums palankūs. Apžiūrėti piešinius parodose - turėsite kuo grožėtis. Matyti nupieštą peizažą -..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai